Facebook Twitter E-mail
27. září 2013

Hvězda z Sherlocka míří do minisérie

Z jedné minisérie do druhé. Sherlock před pár týdny dokončil natáčení nové série a tak má jedna z jeho hlavních hvězd, herec Martin Freeman, docela dost času nazbyt. Aby se nenudil, upsal se další minisérii, tentokrát pod záštitou kabelovky FX.

Minisérie Fargo vzniká pod záštitou producentských bratrů Coenů. Projekt je založen na jejich stejnojmenném filmu z roku 1996.

Freeman ztvární roli Lestera Nygaarda, šikanovaného a nešťastně ženatého pojišťováka z Minnesoty. Jeho život se změní ještě k horšímu ve chvíli, kdy do města přijede záhadný cizinec Lorne Malvo (Billy Bob Thorton). Herec přebírá roli, kterou ve filmu hrál slavný William H. Macy.

Kromě role doktora Johna Watsona v Sherlockovi je Freeman nejvíce známý z filmu Hobbit a z britské verze sitcomu The Office (Kancl).

Scénáře Farga se ujal Noah Hawley. Minisérie bude obsahovat deset epizod a FX ji do vysílání nasadí někdy během roku 2014.


Přesvědčil vás Freeman, abyste si minisérii Fargo nenechali ujít? Nebo jste na ni měli spadeno už před tímto castingem?

(Zdroj: zap2it)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 202 týdny
Tak tady ho máš :)
ševča
před 202 týdny
to je servis :D.
aislinn
před 202 týdny
Tak přeci nemůžu číst a pamatovat si úplně všechno, co se kdy objeví na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY