27. 9. 2013

Hvězda z Sherlocka míří do minisérie

Hvězda z Sherlocka míří do minisérie

Z jedné minisérie do druhé. Sherlock před pár týdny dokončil natáčení nové série a tak má jedna z jeho hlavních hvězd, herec Martin Freeman, docela dost času nazbyt. Aby se nenudil, upsal se další minisérii, tentokrát pod záštitou kabelovky FX.

Minisérie Fargo vzniká pod záštitou producentských bratrů Coenů. Projekt je založen na jejich stejnojmenném filmu z roku 1996.

Freeman ztvární roli Lestera Nygaarda, šikanovaného a nešťastně ženatého pojišťováka z Minnesoty. Jeho život se změní ještě k horšímu ve chvíli, kdy do města přijede záhadný cizinec Lorne Malvo (Billy Bob Thorton). Herec přebírá roli, kterou ve filmu hrál slavný William H. Macy.

Kromě role doktora Johna Watsona v Sherlockovi je Freeman nejvíce známý z filmu Hobbit a z britské verze sitcomu The Office (Kancl).

Scénáře Farga se ujal Noah Hawley. Minisérie bude obsahovat deset epizod a FX ji do vysílání nasadí někdy během roku 2014.


Přesvědčil vás Freeman, abyste si minisérii Fargo nenechali ujít? Nebo jste na ni měli spadeno už před tímto castingem?

(Zdroj: zap2it)

Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
ragelly

ragelly

Tak tady ho máš :)
hodně dávno
ševča

ševča

to je servis :D.
hodně dávno
aislinn

aislinn

Tak přeci nemůžu číst a pamatovat si úplně všechno, co se kdy objeví na internetu :) Dokud tam není pro...
hodně dávno
Další články k tématu