Facebook Twitter E-mail
28. září 2013

Homeland: Někdo hlavní zemře!

Brody je na útěku. Carrie nebere léky. Saul velí nedávno vybouchnuté CIA. A Dana je v zařízení pro choromyslné. Zapněte si pásy, protože třetí řada Homelandu (Ve jménu vlasti) začíná již tuto neděli! „Máme připravenou spoustu překvapení,“ řekla Claire Danes (Carrie).

Méně Brodyho

Brody v podání Damiana Lewise byl hlavní postavou v první i druhé sezóně. Tentokrát se ovšem nevyskytuje hned v prvních dvou epizodách. Ani jednou. Jeho televizní manželka Morena Baccarin dokonce prozradila, že s ním za celou sérii nebude mít ani jednu společnou scénu.

Znamená to, že fanoušci můžou očekávat méně bomb? „Homeland nikdy nebyl koncipován jako akční příběh, i když akce samozřejmě obsahuje spoustu. Jen přichází z napětí a očekávání. V prvních dvou hodinách se objeví velmi dobře zpracovaná akce, která tyto lidi potěší,“ řekl Lewis.

Hlavní postava zemře

Jen se prozatím neví, kdy přesně. Vypadá to, že Brody je v současnosti největší kandidát. „Nemyslím si, že by Brodyho oddělali moc brzo, ale jakmile tento příběh přestane nést ovoce, nebudeme se ho zuby nehty držet,“ řekl producent a scenárista Alex Gansa. „Je to nevyhnutelné a rozhodně to udržuje náš seriál originální. Takže uvidíme.“

Tento scénář částečně podpořil i Lewis: „Brody mi připadá jako člověk, který může každou chvíli zemřít. Každé ráno se probouzím a ptám se, zda jsem ještě pořád Brody. Nečekal jsem, že přežiju déle než dvě série. Myslím, že úspěch seriálu zapříčinil nějaké změny, takže mi připadá, že prozatím žiju jen díky štěstěně.“

Orná půda pro čtvrtou sérii

Nikdo asi nečeká, že by se Homeland v dohlednu loučil. Čtvrtou sérii podporují i samotní tvůrci, kteří již mají představu o tom, kterým směrem by se měla ubírat. „Líbí se mi směr, kterým celý seriál směřuje. Jasně vidím, kam se dostaneme ve čtvrté sérii. Myslím, že zde zakládáme neuvěřitelné, neuvěřitelné možnosti,“ řekl Mandy Patinkin (Saul).


Těšíte se, až třetí série vypukne? :-)

(Zdroj: USA Today)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Anetka888
před 212 týdny
Tak nějak, smrt Brodyho jim teda nežeru. :) Ale kdyby to udělali, tak to můžou...
Gabik.029
před 212 týdny
Tak jeho smrt by mi vůůůbec nevadila, moc ho nemusím. :D Ale aby to nebyla...
Em.
před 212 týdny
No už se nemůžu dočkat !

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY