Facebook Twitter E-mail
28. září 2013

Unforgettable: Loni zrušený seriál má třetí řadu!

Stanice CBS pomalu začíná zásobovat léto 2014 skriptovými programy. Stanice oznámila, že své loni zrušené a v zápětí obnovené drama Unforgettable (Vzpomínky) prodlužuje na třetí sérii. Ta bude opět složena ze třinácti epizod a stanice ji odvysílá příští léto.

Unforgettable se divákům poprvé představilo v sezóně 2011/2012. Sledovanost však nebyla dostačující a CBS seriál v květnu ukončila. Již v létě 2012 si to však rozmyslela a oznámila, že se seriál vrátí s druhou řadou v létě 2013. Tak se i stalo, Unforgettable si získal v průměru 1.4 rating a 8,23 milionů diváků a stal se nejlépe sledovaným nedělním programem v celkových divácích.

Rozhodnutí o obnovení znamená, že oba originální skriptové seriály CBS se vrátí i za rok. Druhým z nich je Under the Dome, který byl již v létě obnoven pro druhou sérii o třinácti epizodách. Kromě této dvojice stanice chystá také nové futuristické drama Extant z produkční dílny Stevena Spielberga. Podle všeho má (prozatím) jít pouze o minisérii.


Sledujete Unforgettable? Jak se vám líbila druhá řada? Jste rádi, že se seriál vrátí i za rok?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mandarina
před 229 týdny
Jednička byla o.k., chystám se na druhou a doufám, že neztratí na kvalitě.
MountainLionet
před 214 týdny
Osobně nevím, co od toho čekat. První řada se mi líbila moc, ale...
Silencia
před 211 týdny
Super! Škoda jen, že má seriál tak málo epizod. S druhou řadou kvalita strmě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY