Facebook Twitter E-mail
28. září 2013

Další spin-off? Tentokrát pro Modern Family!

Ještě než začnete točit panenky, musíme říct, že zatím nejde o jistou věc. Ovšem jisté je, že ABC rozhodně prozkoumává tuto možnost.

Modern Family (Taková moderní rodinka) se čerstvě raduje ze čtvrtého Emmy vítězství v kategorii Nejlepší komedie. V pátek se producenti sešli, aby probrali, jak by potenciální spin-off měl vypadat.

Jednání jsou opravdu ještě v plenkách. Pokud by se tvůrci se stanicí dohodli, scénáře by se ujal tvůrce MF Steve Levitan a výkonný producent seriálu, Paul Corrigan. Druhý tvůrce, Chris Lloyd, by pak s největší pravděpodobností zůstal u Modern a soustředil se na tohoto tahouna, který tento týden otevřel pátou sérii s „legendární“ žádostí o ruku.

Jednou z probíraných možností spin-offu bylo například zaměřit ho na přehnaně sebevědomého makléře Gila Thorpea (Rob Riggle), který byl ve dvou dílech čtvrté řady pořádným trnem v Philově oku a který dorážel na Claire.

Každopádně spin-off MF by rozhodně dával smysl. Loňská studie ukázala, že seriál je pro 20th TV a ABC přínosem v hodnotě jedné miliardy dolarů. Modern Family by se tak přidal k rychle rostoucímu počtu seriálů s vlastním spin-offem. Stanice se totiž snaží rozšířit svůj dosah s vystavěnou diváckou základnou a snížit finanční rizika, která se pojí se zapojením novinek do programu.

Jen pro rekapitulaci: Letos se na obrazovkách objeví spin-offy Once Upon a Time in Wonderland, The Originals, Ravenswood a Chicago PD. Kromě toho AMC vyvíjí spin-off k Breaking Bad (Perníkový táta) a The Walking Dead (Živí mrtví). CBS také letos vyvíjí další spin-off svého hitu NCIS (Námořní vyšetřovací služba) (loňský pokus NCIS: Red neprošel do seriálové fáze). CWčko pak vážně přemýšlí o spin-offech k Supernatural (Lovci duchů) a Arrow.


K této zprávě se váže jen jedna otázka: Jak dlouho bude trvat, než CBS oznámí spin-off k TBBT?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikuska181
hodně dávno
Napríklad ja :D A tých spin-offov je už fakt moc... Ale už sa aj prestávam...
allyska
hodně dávno
spin off nespin off, je mi to jedno, když to bude vtipný a bude to mít...
MájaS
hodně dávno
Taky si to nějak neumim představit, ale to neznamená, že to nemůže být dobrý,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY