Facebook Twitter E-mail
28. září 2013

Nemáte dost spin-offů? NCIS chce taky jeden!

CBS zkouší znovu štěstí a po loňském projektu NCIS: Red s Johnem Corbettem v hlavní roli, který se nakonec nedostal do programu, připravuje znova spin-off slavné kriminální franšízy. Tentokrát ale půjde o spin-off seriálu NCIS (Námořní vyšetřovací služba).

Nový projekt se má odehrávat v New Orleans a logicky se tedy tak bude i jmenovat: NCIS: New Orleans. Produkovat jej mají stejní lidé jako NCIS – tedy Mark Harmon a Gary Glasberg. Potenciální nový přírůstek by se měl představit jako dvoudílná epizoda jedenácté sezóny jeho mateřského seriálu (odhaduje se, že by se mohl natáčet v únoru a vysílat na jaře).

NCIS New Orleans řeší případy od Pensacoly, přes Mississippi a Louisianu až k Texasu. New Orleans se svým bohatým prostředím hudby, zábavy a nezřízenosti je magnetem pro armádní zběhy. Se zábavou přichází i potíže, pro které je toto místo přirozené prostředí, jako i pro jedinečné postavy.

Seriál NCIS v současné době začíná svou jedenáctou sezónu na CBS. Jde o nejsledovanější seriál v USA na komerčních televizích. Už jeden spin-off z něj vychází – NCIS: LA, který byl v loňské sezóně 4. nejsledovanějším seriálem. Sám NCIS je ale také spin-off – populárního seriálu JAG.


Zdroj: aceshowbiz.com

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Helo
před 211 týdny
Ačkoli se LA zpronevěřilo svému úvodu být sekcí pro akce v utajení, fakt...
Seraphine313
před 211 týdny
Stanici se to moc nezdálo, prý je to neohromilo.
Maarti
před 211 týdny
Aha, tak třeba vyjde tohle :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY