3. 10. 2013

Sleepy Hollow má druhou sérii!

Sleepy Hollow má druhou sérii!

Tak tohle nikdo z nás jistě nečekal. Říkali jsme si, kdy přijde zpráva o letošním prvním rušení v sezóně. Ale FOX nám všem vytřela zrak! Nepřišla totiž s rušením, ale s prodlužováním!

Stanice dnes oznámila, že své novince Sleepy Hollow objednává druhou sérii, která bude – stejně jako ta první – zkrácená. Letošní řada má třináct epizod. Seriál si je klasicky odjede na podzim, ale jelikož na jaře už není místo, nedočká se jindy typické doobjednávky zbylých devíti dílů do konečného počtu 22 epizod za sezónu, ale místo toho se vrátí na podzim. Toto rozhodnutí není z hlediska sledovanosti velkým překvapením, jelikož Sleepy premiéroval jako nejlepší drama stanice za posledních šest let.

„Seriál dokázal, že stojí za to u něj zariskovat. Je to něco, co na televizních obrazovkách jinde nevidíme. Pohromadě ho drží inovativní psaní a skvělé osazenstvo,“ řekl Kevin Reilly, prezident Fox Entertainment. „Nemůžu se dočkat toho, až fanoušci uvidí, co dalšího na ně máme letos na podzim připraveno a jak divoce vpluje do druhé sezóny.“

Tak, tady to máte, první letošní obnovení. Naše tipovačka bude v nejbližší době aktualizována.


Sledujete Sleepy? Jste šokovaní tímto náhlým krokem, stejně jako my? Věříte, že se stanici vyplatí? A jak si stojíte v tipovačce?

(Zdroj: THR)

Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře21zobraz všech 21 příspěvků
terka101

terka101

Na to, že tento typ seriálu moc nemusím, tak tento mě velice zaujal! :) Zatím drží to správné tempo a...
před 9 roky
cecilka

cecilka

Nic moc dobrého jsem od toho nečekala, ale první díl mě mile překvapil. Snad to dlouho vydrží. A snad, jak...
před 9 roky
Exredaktorka

Exredaktorka

no mně se seriál zatím líbí, takže je to dobře, ale bojím se té dlouhé pauzy. loni to pro mě prakticky...
před 9 roky
Další články k tématu