Facebook Twitter E-mail
3. října 2013

24: Jack Bauer míří do Londýna!

Jak jsme váš již informovali dříve, akční superhit 24 se na televizní obrazovky se svým neporazitelným hrdinou Jackem Bauerem vrátí příští léto na stanici FOX v celkem 12 epizodách. Spolu se Sutherlandem v hlavní roli se vrátí také Mary Lynn Rajskub jako Chloe. Dnes k této informaci můžeme doplnit dalších střípků, které tvůrci prozradili.

Nejzásadnější informace je již v nadpisu článku, Jack Bauer se poprvé od chvíle, kdy se ve filmu 24: Redemption objevil v Africe, na delší dobu podívá mimo USA. Konkrétně do hlavního města Spojeného království, Londýna.

24 měla vždycky mezinárodní přesah, říká k tomu Kiefer Sutherland, který kromě ztvárnění hlavní role působí také jako jeden z producentů seriálu. Moci vyprávět takto intenzivní příběh v nádherných kulisách evropské historie a architektury bude naprosto fascinující. Doufejme, že až shlédnete epizodu, budete mít pocit, jako byste tam byli.

Co-showrunner a výkonný producent Evan Katz k tomu dodal následující, chtěli jsme, aby návrat seriálu byla opravdová událost, součástí toho bylo vystavit Jacka do odlišné situace. Před 4 lety jsme ho opustili ve chvíli, kdy se z něj stal uprchlík před zákonem a znovu se s ním setkáme nyní v Londýně.

Jeho kolega Manny Coto pokračoval, Jack se brzy vrátí do akce, přičemž jej děj provede ulicemi Londýna a místy, na která diváci nebyli zvyklí. Natáčeli jsme už v New Yorku, Washingtonu, Los Angeles a Kapském městě. Teď jsme ale v Londýně a Jack je v akci v ulicích evropského města. Jednak jeho samotného protivníci pronásledují a samozřejmě i on bude pronásledovat a snažit se zlikvidovat zlé hochy.

Začátek samotného natáčení je naplánováno na leden. Dočkáme se tedy Jacka Bauera v mrazivém prostředí?

Pro připomenutí, 24 měla premiéru již v listopadu roku 2001, za dobu vysílání posbírala celkem 73 nominací na Emmy a několikrát si cenu odnesla. Sám Sutherland byl za roli Jacka Bauera za 8 sezón nominován celkem 7× a jednou Emmy vyhrál.

Doplněno: Dnes (4.10.) bylo oficiálně potvrzeno, že se do seriálu v roli Jackovy osudové lásky Audrey vrátí herečka Kim Raver. Pro fanoušky musí toto být další zajímavá zpráva, jelikož od posledního rozloučení nebylo vůbec jasné, co se s ní stalo. Společně s Audrey se objeví i její otec James Heller (William Devane), čímž uzavírá momentální počet navrátilců na 4.


Pochlubte se, patříte mezi ty, co se nemohou pokračování dočkat? Co říkáte na umístění děje do Londýna? Myslíte si, že o další 4 roky starší Jack bude ve formě?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

megawir
před 263 týdny
Však už je to v bleskovce doplněno, mohl sis to tam přečíst :)
toebiash
před 263 týdny
Nezkutečně jsem se už u těch posledních dílů nudil, ale stejně sem musel...
Lilien
před 262 týdny
Už aby to bylo! Nemůžu se dočkat. Jen stále s nadějí čekám, až oznámí, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY