Facebook Twitter E-mail
5. října 2013

Crossing Lines: Rozhovor s R. Floodem a T. Wlaschihou

Předposlední díl seriálu s rozhovory ke Crossing Lines (Bez hranic), který se v současnosti vysílá každou středu na AXN, věnujeme dvěma hezounům v týmu. Richard Flood (Tommy McConnel) a Tom Wlaschiha (Sebastian Berger) se rozpovídali nejen o svých postavách, ale i o spolupráci s producentkou Rolou Bauer a tvůrcem Edem Bernerem, nebo o natáčení s ostatními.

O svých postavách

Richard: Měli jsme pár společných scén, ale nikdy ne moc, vždycky jsme byli s jinými lidmi. Ale ve scénách, kde je celý tým, máme pár dobrých společných hlášek, často si ho dobírám za jeho německý původ a on mi vtipně odpovídá.

Tom: Jo, a ty tomu většinou nerozumíš, což je ten hlavní problém.

Richard: Ale já tě stejně neposlouchám, takže…

Tom: Ničemu nerozumíš.

O mezinárodním aspektu seriálu

Tom: To je na tomhle projektu nejlepší a přesně ten důvod, proč mě Crossing Lines zaujal hned na začátku. Myslím, že tímto způsobem to ještě nikdy nebylo ukázáno. Na place je tolik národů, nejen v týmu, ale také ve štábu. Jde vlastně o mini Evropu plus Ameriku. Je to zaímavé, protože každá postava přináší něco nového…

Richard: Něco speciálního.

Tom: Jo, něco speciálního, to samo o sobě vytváří velký kontrast nebo konflikt. Myslím, že to je hodně zajímavé a někdy také hodně zábavné sledovat.

O spolupráci s Rolou Bauer

Richard: Přijde mi, že je to vlastně víla kmotřenka. Vždycky je poblíž. Je neuvěřitelně přívětivá. Stará se o to, abyste měli vždycky aktuální informace, a taky o to, že vám nic nechybí. Má svoje vlastní nápady ohledně seriálu, které nám moc pomáhají. Ví, co chce, a myslím, že i ví, jak se k tomu dopracovat. Je prostě fantastická.

Tom: Souhlasím. Je hodně nadšená z celého projektu i ze své práce, a vlastně i z naší práce. Všiml jsem si toho hned poprvé, co jsme se potkali, ještě předtím, než mě do seriálu obsadili. Povídali jsme si a ona byla tak plná energie a života, prostě skvělá.

O spolupráci s Edem Bernerem

Richard: Ed je báječný. Je tak klidný, skvěle se s ním spolupracuje. Je hodně štědrý a hlavně otevřený vašim nápadům. Přitom my ani nemáme potřebu nic moc měnit, ale pokud se něco objeví, hned to přepíše. Když jsem ho poprvé potkal, dal mi pusu. Bylo to super přivítání do skupiny.

Tom: Ed je od začátku úžasný. Když jsme natáčeli hodně dlouho, byl jediný člověk, kterému to vůbec nevadilo. I po patnácti hodinách natáčení tam v klidu stál a házel jeden vtípek za druhým. Mohl bych je poslouchat hodiny.

Richard: Jo, jeho historky z doby, kdy byl policistou, jsou opravdu zajímavé. Dodávají vám ten důležitý vnitřní pohled, skoro něco jako doprovodný materiál k tomu, co se před vámi odehrává, a taky vám pomůžou nahlédnout na mentalitu policistů, jak se na svět dívají úplně jinak. Všechny tyto věci bychom bez Eda netušili.

O spolupráci s ostatními

Richard: Jsem moc šťastný, protože si spolu všichni skvěle rozumíme. Myslím, že to prospívá i seriálu. Když se dobře seznámíte v soukromí, práce na kameře je pak hned lehčí, protože se nemusíte bát, když se vám něco nepovede. Není mezi námi žádná soutěživost. Tým takto operuje mnohem lépe a těží z toho, že je k sobě citově vázán.

Tom: Někdy mi to připadá jako delší výlet. Strávíme společně hodiny na natáčení, spíme ve stejném hotelu, jíme společně večeře, ale je to super, pokud jste s těmi správnými lidmi.


Kterého z dvojice jste si v seriálu oblíbili více? :-)

Další díly seriálu

Crossing Lines: Rozhovor s Williamem Fichtnerem (28. 9. 2013)
Crossing Lines: Rozhovor s Gabriellou Pession (29. 9. 2013)
Crossing Lines: Rozhovor s Donaldem Sutherlandem (1. 10. 2013)
Crossing Lines: Rozhovor s R. Floodem a T. Wlaschihou (právě čteš)
Crossing Lines: Rozhovor s Edem Bernerem a Rolou Bauer (6. 10. 2013)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY