Facebook Twitter E-mail
13. října 2013

Hvězdy z OUaT: Dočkají se pohádkového konce?

Vypadá to, že na hvězdy seriálu Once Upon a Time čeká jejich vlastní osobní pohádkový konec. Dvojice Ginnifer Goodwin a Josh Dallas totiž oznámila své zasnoubení.

„Jsme nesmírně šťastní, že můžeme oznámit naše zasnoubení. Nemůžeme se dočkat, až to oslavíme s našimi přáteli a rodinami, stejně jako s naší druhou rodinou Once Upon a Time,“ sdělil pár v oficiálním prohlášení.

Dvojice se seznámila během natáčení seriálu. Oficiálně svůj vztah přiznali v dubnu 2012. Dallas požádal Goodwin o ruku ve středu v Los Angeles, herečka však prozatím neukázala svůj zásnubní prstýnek.

Pětatřicetiletá Goodwin byla již dříve zasnoubená s hercem Joeym Kernsem, ovšem jejich vztah skončil v květnu 2011. Dallas (31) již byl jednou ženatý – v roce 2007 si vzal herečku Lauru Pulver. Pár se rozvedl v roce 2011.


Věděli jste, že spolu pár randí i ve skutečnosti? Přejete Sněhurce a Krasoňovi jejich reálný happy end?

(Zdroj: USA Today)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sirkovabaruska
před 214 týdny
Já jim také přeji jen to nejlepší a doufám, že jim to vydrží ;)....!! A jinak...
kacka.irena
před 214 týdny
Netušila a přeju. Jaký by byl náš život bez doufání ve štastný konec
bojko63
před 210 týdny
Dúfam že im to vydrží. Ale je to čudné.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY