Facebook Twitter E-mail
14. října 2013

SARS: The Walking Dead je seriálovým králem

Zombíci přežijí všechno! I jakkoliv zapeklité nástrahy ze strany konkurenčních televizních stanic. AMC opět dokázala, že komiksový tah byl jednou z těch nejlepších věcí, co kdy udělala. Premiérová epizoda The Walking Dead (Živí mrtví) totiž nejen že rozdrtila svou konkurenci, ale také nechala v dáli za sebou svůj předchozí rekord, který si přes léto drželo finále třetí série.

Včera večer si novou epizodu v televizi pustilo neuvěřitelných 16,1 milionů diváků, z toho 10,4 milionů patří do klíčové skupiny 18–49 let. Toto číslo se pak převede na mega rating 8.2!

Tento výsledek potvrzuje, že The Walking Dead pokračuje ve svém trendu – je nejlepším seriálem současnosti v klíčové skupině 18–49 let. Tato čísla vyšvihla seriál na špičku žebříčku nejsledovanějšího pořadu letošní sezóny, TWD za sebou nechal i fotbalovou ligu.

Když bychom k premiéře připočítali ještě čísla z opakování během noci, celková sledovanost by se vyšplhala přes 20 milionů diváků.

„Chceme nesmírně poděkovat všem fanouškům, kteří přivítali čtvrtou sezónu The Walking Dead s otevřenou náručí a zajistili, že se stala nejsledovanějším dílem v historii seriálu,“ řekl Charlie Collier, prezident AMC. „Už ani nemůžeme být více pyšní na tento seriál a na všechny před i za kamerou. Díky jim všem mrtví nemůžou být již více živí.“

Jak jsme již zmínili, předchozí rekord seriálu drželo finále třetí série. To si v premiéře nenechalo ujít 12,4 milionů diváků, ze kterých 8,1 patřilo do klíčové skupiny 18–49 let.


Už máte premiéru za sebou? Na jaké úrovni se nachází? Přejete seriálu takový neuvěřitelný úspěch, nebo si ho nezaslouží?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Idrial
před 209 týdny
první díl byl fakt skvělý, kéž by si to udržela celá sezóna, jdu stříhat metr...
LittleLexi
před 209 týdny
Já už ani dospat nemohla, vstávala jsem tři hodiny přes seminářem, abych se...
Pascal
před 209 týdny
Nechapem akoto, ze to je take pozerane. Asi to bude koli zombie. Akoze neni to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY