Facebook Twitter E-mail
16. října 2013

House of Cards: Konec po druhé sérii?

Jeden z největších úspěchů poslední doby, seriál House of Cards v současnosti natáčí finále druhé série. Bude tato epizoda konečná pro celý seriál?

Výkonný producent Rick Cleveland si to myslí. „House of Cards poběží druhou sezónu a myslím, že to bude všechno,“ řekl minulý týden během rozhovoru na vancouverském mezinárodním filmovém festivalu. „Kevin Spacey by se rád vrátil k filmům, stejně jako Robin Wright.“

Když Netflix v březnu 2011 seriál objednal, počítal se dvěma sériemi o třinácti epizodách. Producent David Fincher, který vyhrál Emmy za režii pilotu, už se ve druhé řadě nevrátí. Místo něj se za kamerou vystřídají jak Spacey, tak Wright. Oba budou režírovat vícero epizod druhé série.

Oba zmínění herci obdrželi za své role nominace na Emmy. Seriál je adaptací stejnojmenné britské minisérie z devadesátých let. Celkem si získal devět nominací na Emmy, ze kterých získal tři sošky.

Druhá série House of Cards se vrátí v roce 2014. Na zprávu, zda opravdu bude poslední, si budeme muset počkat trošku déle.


Sledujete House of Cards? Byli byste raději, aby seriál skončil brzy na vrcholu, nebo by mohl být ještě delší?

(Zdroj: TV Guide)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LuciKr
hodně dávno
Asi jako tvrdili pred zacatkem druhe serie, ze Sherlock s Cumberbatchem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY