Facebook Twitter E-mail
16. října 2013

Netflix chystá nový hit - psychologický thriller

Netflix se rozhodl vytvořit svůj další původní seriál. Streamovací král oznámil, že objednal nový psychologický thriller od tvůrců Damages. Třináctidílná první série pochází z pera Todda A. Kesslera, Daniela Zelmana a Glenna Kesslera. Prozatím nepojmenovaný seriál se tak přidá k již rozjetým hitům House of Cards, Orange Is the New Black, Hemlock Grove a Arrested Development.

Seriál se bude točit okolo rodiny dospělých souruzenců, jejichž tajemství a jizvy života postupně začnou vyplavovat na povrch ruku v ruce s návratem jejich bratra – černé ovce rodiny.

Netflix začal svůj příval původních seriálů na začátku roku 2013. Všechny seriály se dočkaly obnovení pro nové série. Arrested Development, který Netflix obnovil po letech, kdy ho zrušila stanice FOX, prozatím oficiálně novou řadu nemá, ovšem tvůrce si je dost jistý tím, že seriál pokračovat bude.

Damages, který začal na FX v roce 2007 a po třech letech se přesunul na DirecTV, byl hitem pro kritiky, a to i přes relativně nízké ratingy. Během svého vysílání sklidil seriál dvacet nominací na Emmy, včetně dvou pro herečku Glenn Close v hlavní roli.

Nový seriál se začne natáčet na začátku roku 2014.


Zaujal vás nový projekt? A pokud ano, je to spíše jeho tvůrci, kteří stojí za Damages, nebo kvůli tomu, že jej plánuje nasadit Netflix?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Heimdal
před 214 týdny
Tak uvidíme jestli se to chytí, šanci tomu asi dám :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY