Facebook Twitter E-mail
18. října 2013

Na obrazovky míří drama ze starověkého Egypta

K čemu jsou všechny fáze ve vybírání nových seriálů, že? Když někde je potenciál, stanice to dokážou ocenit. Posledním příkladem je drama Hieroglyph.

Stanice FOX oznámila, že objednává třináct epizod tohoto fantasy akčně-dobrodružného dramatu, zasazeného do prostředí starověkého Egypta. V centru dění se objeví nenapravitelný zlodějíček, který je propuštěn z vězení, aby sloužil Faraonovi, sledoval intriky a spiknutí v paláci, svůdné konkubíny, kriminální živly a tak dále.

Seriál pochází od tvůrce filmu Pacific Rim, Travise Beachama. Natáčení je plánováno na začátek roku 2014. Hieroglyph není prvním objednaným seriálem pro příští sezónu. FOX již dal zelenou prequelu Batmana s názvem Gotham a komedii od Tiny Fey. CBS má potom na skladě drama Battle Creek od tvůrce Breaking Bad.

Kevin Reilly, prezident FOX Entertainment, se již dříve vyjádřil k tomu, že plánuje více přeskakování pilotové fáze. Podle něj jde o způsob, jak stanici vyčlenit a zviditelnit.


Láká vás Egypt? Dáte seriálu šanci? Kdo by měl být obsazen do hlavní role?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Klik
před 299 týdny
Už len preto že to bude v Egypte, tak si to pozriem :)
Marty8901
před 299 týdny
Jo, mohlo by to být dobrý, ale jsem trochu nervózní z toho, že v tom...
ševča
před 288 týdny
tak ono se to dá udělat tak diplomaticky, že jako jo, ale není to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY