Facebook Twitter E-mail
18. října 2013

Tvůrce Castla chystá novou detektivku

Andrew Marlowe, z jehož pera pochází slavná kriminálka Castle (Castle na zabití), chystá pro ABC nový projekt. V něm chce na televizní obrazovky přinést slavného detektiva Philipa Marlowea.

Na projektu spolupracuje se svou manželkou a scenáristkou Castla, Terri Eddou Miller.

Projekt je popisován jako sexy a stylový. V centru stojí chytrák, soukromé očko v moderním Los Angeles, kde nalézt pravou lásku může být složitější, než dostát spravedlnosti.

Postava Philipa Marlowea je známá z románů Raymonda Chandlera. Objevil se například v titulu The Big Sleep nebo v The Long Goodbye. Některé romány byly v minulosti také zfilmovány.

Tento slavný detektiv se již dříve objevil také v televizi: V roce 1959 byl titulní postavou britského půlhodinového seriálu Philip Marlowe: Private Eye z produkce ITV. Postava byla zahrnuta také do jedné z epizod seriálu Fallen Angels od Showtime, nebo v televizním filmu od HBO s názvem Poodle Springs.


Znáte Chandlerovy romány a postavu Marlowea? Těšíte se na jeho moderní zpracování v Castle stylu?

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoboska
před 264 týdny
Keďže som veľký fanúšik Castla a nesmierne sa mi páčia nápady Marlowa, tento...
ševča
před 260 týdny
jméno znám, i když jsem to nikdy nečetla. myslím, že by to mohlo být dobré.
wexzuz
před 234 týdny
Tak určitě se případně kouknu :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY