Facebook Twitter E-mail
19. října 2013

Touchdown pro Brooklyn Nine-Nine

Komediální novinka Brooklyn Nine-Nine má dvojitý důvod k radosti!

Policejní satira totiž dostává objednávku na plnohodnotnou řadu, a tudíž se můžeme těšit na 22 dílů. A nejen to, stanice seriálu věří natolik, že ho připojila k New Girl v jednohodinovém komediálním speciálu, který se bude vysílat v lukrativním časovém slotu po Super Bowlu v neděli 2. února 2014.

“Je vzrušující vidět, že jak kritici, tak fanoušci milují Brooklyn Nine-Nine stejně jako my,” řekl prezident stanice Fox, Kevin Reilly. “S Andym a Andrem v čele tohoto neuvěřitelného hereckého ansámblu máme pocit, že tu s námi seriál bude pěkně dlouho.”

Seriál si minulý měsíc vedl poměrně dobře ve sledovanosti, začal se 6 miliony diváky a ratingem 2.5, což nejsou oslňující výsledky, ale i tak není překvapením, že Brooklyn dostane celou řadu, protože možnosti stanice jsou limitovány, když vezmeme v potaz, jak si vedou Dads a The Mindy Project.

Brooklyn se tak stává nejméně sledovaným seriálem, kterému se dostalo té pocty být vysílán po Super Bowlu. Je ale pravda, že svým laděním dokáže zapůsobit na mužskou část publika. Fox si ale pro tento účel mohl vybrat i nějaké drama, třeba očekávané Almost Human.


A co vy naši milí čtenáři, jste rádi, že seriál má nadějné vyhlídky? Nebo byste raději upřednostnili jiný seriál?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jukab
hodně dávno
Taky jsem skončil po pilotu, tenhle "komediiální" seriál mě vůbec...
Monii9595
hodně dávno
Připojím se k ostatním. Skončila jsem po pilotu. Pořád jsem se snažila...
gnew
hodně dávno
Je to docela překvapení, rating má stejně špatný jako Dads (vývoj a poměr...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY