Facebook Twitter E-mail
20. října 2013

Bones: Končí letos David Boreanaz?

Bones (Sběratelé kostí) se dost možná blíží ke svému konci. Internetem kolují zvěsti, že David Boreanaz alias Booth seriál po současné deváté sérii opustí.

Zdroj uvádí, že herec plánuje odejít ze seriálu na jaře 2014, kdy devátá série skončí. „David říká svým přátelům, že je to jeho poslední sezóna,“ řekl zdroj blízký seriálu. Ten samý člověk potvrdil, že nejde o vyjednávací taktiku, ale opravdovou volbu odejít.

Nicméně tohle není první případ, kdy se fanoušci o svůj oblíbený seriál musí strachovat. Krátce po ukončení sedmé řady – v červnu 2012 – Boreanaz na svém Twitteru zmínil „Bones farewell tour“, čímž vyděšení fanoušci získali dojem, že už se v osmé řadě neobjeví. To se ale nestalo a herec se později upsal i deváté řadě.

Naopak jeho kolegyně, herečka Emily Deschanel, je ochotná desátou sérií pokračovat, i kdyby se měla natáčet už bez Bootha. Otázkou ale zůstává, jak by to pouze s jedním z dua vůbec mohlo fungovat.

Konec seriálu indikuje více věcí. Po letech nekonečného romantického napětí, chození kolem horké kaše a dání se dohromady, na nás v zítřejší epizodě čeká svatba. Potom už rozvod nebo odloučení moc v úvahu nepřichází, jelikož fanoušci by tvůrce asi ušlapali zaživa. Pro mnohé tedy svatba znamená konečnou. Blížící se přesun na páteční večery pak také nevěstí nic dobrého.


Dokázali byste si své pondělní noci / úterky představit bez dávky Bones? Myslíte si, že to David s odchodem myslí vážně, nebo opět blafuje?

(Zdroj: zap2it)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kacka.irena
před 238 týdny
A taky je to tak trošku alkoholička. Bez týmu našich oblíbených vědátorů.......
Addie
před 238 týdny
A ten seriál je založen na KR knihách a jí, co se týká práce, ne děje.
ševča
před 234 týdny
no mně se to hned nezdálo.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY