Facebook Twitter E-mail
22. října 2013

Mulaney: FOX jde po vzoru NBC

Stanice FOX se chystá začít spolupráci s Johnem Mulaneym. Stanice totiž opět přeskočila pilotovou fázi a pro seriál objednala projekt Mulaney, multi-camera komedii, kterou v minulém rpoce vyvíjela stanice NBC.

Mulaney seriál vytvořil, píše scénář a bude hrát hlavní roli. Jak už název napovídá, seriál bude pojednávat o jeho životě, ukáže jak mladého nadějného komika, který stárne a vyvíjí se pod vlivem svého šéfa, spolubydlících a sousedů.

V loňském pilotu hrál spolu s Mulaneym také Martin Short, který i nyní zůstane na palubě. Prozatím není jasné, zda se vrátí i další herci z původního seriálu.


Znáte Mulaneyho? Jste zvědaví, čím si projekt zasloužil rovnou celý seriál? Nebo si myslíte, že se bude opakovat případ jako u The Michael J. Fox Show, kterému se příliš nedaří, i když také přeskočil pilotovou fázi?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 191 týdny
zmínili jste the michael j. fox show kvůli stylu objednání. mně to připadá...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY