Facebook Twitter E-mail
24. října 2013

That '70s Show: Parta opět spolu

Nic oficiálního, jen parta přátel. Hvězdy z kultovního sitcomu That '70s Show (Zlatá sedmdesátá) se minulý týden sešly, aby si společně zazpívali poutavou znělku svého bývalého seriálu.

Topher Grace (Erik), Ashton Kutcher (Kelso), Laura Prepon (Donna), Mila Kunis (Jackie), Wilmer Valderrama (Fez) a Danny Masterson (Hyde) si dali neoficiální spontánní sraz, během kterého společně zapěli známá slova, která se na fanoušky linula osm let z obrazovek – písničku In the Street od Big Star.

Valderrama později uveřejnil na Instagramu fotku přátel. Jen během pár dní obrázek získal 17 tisíc lajků a více než 860 komentářů od nadšených fanoušků.

O události tweetovali i Masterson, Prepon a Grace. Většina herců se již sešla loni v dubnu během oficiálního speciálu stanice FOX k 25. výročí stanice.


Chybí vám 70s Show? Chtěli byste herce opět vidět společně v akci? Koho jste měli nejraději?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

allyska
před 212 týdny
krásná připomínka toho, jak jsem tenhle seriál milovala :)
Marty8901
před 212 týdny
Zrovna včera jsem dokoukal poslední díl :)
ševča
před 193 týdny
Nějaký film by to chtělo. Stejně jako Veronica Mars to blbě skončilo.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY