Facebook Twitter E-mail
22. října 2013

Homeland: Čtvrtá řada má zelenou!

Stanice Showtime si dnes večer zahrála na Ježíška. Svým dvěma podzimním seriálům nadělila nové série.

Radovat se můžou Homeland (Ve jménu vlasti) a novinka Masters of Sex. Úspěšné drama Homeland se vrátí se čtvrtou sezónou, Masters a Johnson se na obrazovkách objeví podruhé. Oba seriály představí nové epizody někdy během roku 2014.

„Homeland stále dokazuje, že je pro Showtime velkým přínosem. Jde o jeden z nejvíce vzrušujících a provokativních seriálů, o kterém se týden co týden vedou bouřlivé diskuze,“ řekl David Nevins, prezident stanice. „Fanouškovská základna seriálu se rok od roku výrazně zvětšuje.“

K Masters of Sex Nevins dodal: „Reakce kritiků i fanoušků od začátku seriálu byly neuvěřitelně uspokojivé. Je pro nás poctou mít tu možnost pracovat s tak talentovanými a kreativními lidmi. Alex Gansa a Michelle Ashford vytvořili zcela originální seriál.“

Třetí sérii Homeland v průměru sleduje 6,5 milionů diváků týdně, o 20 procent více než v loňském roce. Masters mají průměrně 5,4 milionů diváků týdně, o 33 procent více než Homeland v první sezóně ve stejném čase.


Sledujete Homeland a/nebo Masters of Sex? Jak se vám nové série obou líbí? Budete v koukání pokračovat i v příštím roce?

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

psulek
před 246 týdny
Homeland ma potesil
Em.
před 246 týdny
Na Masters of sex se v budoucnu chystám. Homeland mě hodně potěšil :))
ševča
před 234 týdny
homeland nesleduju, ale masters of sex byli perfektní. to bez prodloužení ani...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY