Facebook Twitter E-mail
23. října 2013

CSI: Skryté indicie k 300. epizodě

V jubilejní 300. epizodě kriminálky CSI (Kriminálka Las Vegas) fanoušci nebudou hledat pouze pachatele. Na oslavu 300. epizody bude díl obsahovat čtrnáct odkazů na číslo 300. Během sledování si na ně diváci můžou dávat pozor, zapisovat si je a po skončení dílu si můžou na cbs.com zkontrolovat seznam všech čtrnácti třístovek – jak hlasových, tak vizuálních.

V epizodě se na scénu vrátí Catherine Willows, aby pomohla týmu vyřešit odložený případ, který je straší už čtrnáct let. Bude zde hostovat mnoho herců, mezi kterými nebude chybět ani Jason Priestley.

„Během uplynulých tří set epizod jsme v seriálu pravidelně schovávali "velikonoční vajíčka“,„ řekli producenti Carol Mendelsohn a Don McGill. “Například ve všech dílech, které režíroval Alec Smight, se objevila ornamentální dřevěná srna. V nadcházející jubilejní epizodě jsme ukryli čtrnáct odkazů na číslo 300, které symbolizují 14 sezón a 300 epizod. Opět zde bude i srna, jelikož Alec tuto epizodu režíroval."

Svůj nejnovější milník seriál odvysílá již dnes v noci.


Budete hledat skryté třístovky? :-)

(Zdroj: futoncritic)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

No One
před 247 týdny
Samozřejmě, že budu poctivě počítat :) Každopádně obrovská gratulace ke 300. A...
Gunny
před 246 týdny
Super epizoda. Scéna ve skladu byla naprosto úžasná. Nevím jak ostatní, ale...
HonZajs000
před 246 týdny
To počítání bylo opravdu těžké. Všech 14 se ale najít podle mne nedalo. :-)...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY