Facebook Twitter E-mail
25. října 2013

Tin Man: Futuristický dramatický pilot

Stanice NBC si objednala pilot k dramatu Tin Man, který pochází od žádaného filmového scenáristy Ehrena Krugera (The Ring, Transformers).

Tin Man je psychologický kriminální thriller odehrávající se v nedaleké budoucnosti. V hlavní roli se ukáže robot-uprchlík, který byl obviněn z vraždy prvního stupně. Tento robot však zároveň může být klíčem k budoucnosti lidské evoluce. Spolu s ním se před kamerou objeví také mladá státní obhájkyně, která je nucena bojovat za jeho nevinu.

Kruger už má s roboty v budoucnosti trošku zkušeností, jelikož se podílel na třech Transformers filmech. Tin Man by byl jeho televizní debut, pokud by se NBC rozhodla pilot vybrat pro seriál.

Do producentského křesla usedne spolu s Krugerem i John Glenn z Universal TV a Daniel Bobker (The Skeleton Key).


Zaujal vás námět? Dali byste Tin Manovi šanci? Je vůbec možné, aby futuristických projektů bylo na televizních obrazovkách až příliš? :-)

(Zdroj: Deadline)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 208 týdny
Od scénáristy trilogie Transformerů se dá očekávat velká sci-fi podívaná, takže...
weselinka
před 208 týdny
Vidím to úplně stejně.
ševča
před 195 týdny
připadá mi to jako "udělejme něco jako almost human, to bude hit."...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY