Facebook Twitter E-mail
25. října 2013

American Horror Story: Jessica Lange chce skončit

Úspěšná herečka a dvojnásobná oskarová vítězka Jessica Lange se vyjádřila, že plánuje z hitu American Horror Story po příští sezóně odejít a celkově pověsit svou hereckou kariéru na hřebík.

„Blížím se ke konci svých hereckých dní,“ prohlásila čtyřiašedesátiletá herečka na začátku týdne. „Mám svůj seznam: Ještě jedna divadelní hra, jeden nebo dva filmy, jedna další sezóna AHS a tím to pro mě končí. Myslím, že už toho mám víc než dost. Chci odejít na vrcholu.“

Lange se v American Horror Story objevila ve třech různých rolích, které jí pomohly znovu oživit zájem o její osobu. Třetí série s přízviskem Cohen začala se sedmi miliony diváky. První i druhá epizoda patří mezi nejsledovanější díly, které kdy stanice FX vypustila.

„Seriál mi dodal novou energii; mně i mé kariéře. Nestydím se za to. Díky němu jsem se dostala do podvědomí zcela nové generace, což je pro mě dost zvláštní. Nejsem zvyklá na to, že si o mně mladí lidé myslí, že jsem cool.“


Myslíte, že herečka dělá dobře? Je lepší odejít na vrcholu? A měl by s jejím odchodem seriál skončit, nebo má šanci přežít i bez ní?

(Zdroj: Today)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

zahron
před 277 týdny
zrovna včera jsem čuměl na čtvrtej díl a musím říct, že Jessica a Taissa jsou...
Lucius
před 277 týdny
Je to škoda, je výborná. Ale tak dokaď tam mam Evana Peterse, tak jsem...
SweetRainbow
před 277 týdny
Jessica by se dalo říct, je jeden z mých hereckých vzorů, takže sice mě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY