Facebook Twitter E-mail
24. října 2013

Suits: Kravaťáci se neloučí

Fanoušci seriálu Suits (Kravaťáci) mají ještě šest nových epizod, na které se můžou těšit na začátku příštího roku, když se seriál po pauze vrátí po olympijských hrách na obrazovky.

Nyní už je ale další důvod k radosti. Nejen že na nás čeká těchto šest dílů, ale zároveň se můžeme těšit na dalších šestnáct! Stanice USA Network totiž oznámila, že Suits oficiálně obnovuje pro čtvrtou řadu.

Nová série se na obrazovkách objeví pravděpodobně opět v létě, přesný termín však prozatím stanoven nebyl.

„Jakožto jedno z nejvýznamnějších kabelových dramat, Suits si stále drží svou úroveň a pokračuje v získávání nových diváků ve všech klíčových skupinách, čímž si rozšiřuje své vášnivé, mladé a loajální publikum,“ řekl Chris McCumber, prezidetnt USA Network. „Tvůrce Aaron Korsh neustále posunuje hranice vyprávění a slibuje, že se fanoušci můžou těšit na provokativní čtvrtou sérii.“

Korsh zároveň podepsal smlouvu na vytvoření nového seriálu s tím, že dále bude spolupracovat na Suits.


Suits jde směle po stopách úspěšného kolegy Burn Notice. Oblíbili jste si tento seriál? Jste rádi, že se vrátí s novou sérií?

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

eliza2210
před 212 týdny
správa ktorá zlepší deň :)
Addie
před 211 týdny
Mám za sebou teprve finále druhé řady, ale seriál si mě získal hned po prvním...
Luboš Javůrek
před 206 týdny
Super

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY