Facebook Twitter E-mail
26. října 2013

FOX naděluje: Dads mají celou sérii

Úterní komedie se přidává k Brooklyn Nine-Nine a Sleepy Hollow; seriálům, do kterých stanice vkládá svou důvěru.

Letošní komediální novinka Dads je další na seznamu seriálů, které se letos dočkají plné série. Stanice FOX seriálu objednala zbylých devět epizod, první série tedy bude obsahovat 22 dílů.

Dads přeskočili pilotovou fázi, v lednu dostali objednávku na šest epizod seriálu. „FOX se snaží už nějakou dobu rozšířit svůj multicamera formát,“ řekl Kevin Reilly, prezident Fox Entertainment. „V Dads máme přírůstek s potenciálem k růstu. Těšíme se, kam nás kreativní tvůrci a fantastičtí herci zavedou dále v první sérii.“

Je pravda, že růst by se seriálu hodil. Jde totiž o jeden z těch hůře sledovaných seriálů stanice. Ratingy za noc jsou na úrovni The Mindy Project a s týdenními opakováními rating vyšplhává na 2.2, podstatně méně než u Brooklynu.

Dads si získal pozornost publika již před začátkem sezóny, i když trošku z druhé strany – stanice postavila svou propagaci na vyzdvižení negativních ohlasů ze strany televizních kritiků, a na jejich komentářích.


Sledujete Dads? Zlepšuje se tento seriál? Jste rádi za plných 22 epizod?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 208 týdny
Mě to osobně velmi překvapilo, protože na Dads slýchám jen takové vlažné ohlasy...
Rimmerson
před 208 týdny
Dads sleduji a musím říct že je to opravdu díl od dílu lepší a lepší. Sem rád...
ševča
před 195 týdny
já jsem už kvůli sethovi chtěla být optimista a dala tomu šanci. neměla jsem a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY