Facebook Twitter E-mail
26. října 2013

Midseason změny na FOXu

Midseason program stanice FOX už se rýsuje a jako tradičně přinese několik změn.

Ryan Seacrest už nebude muset vynakládat tolik úsilí, aby zabil čas a rozdrtil sny mladých zpěváků v nové sérii American Idol. Stanice FOX totiž oznámila, že nadcházející třináctá série, která se na obrazovkách objeví již 15. ledna, zkrátí své vyřazovací epizody na půl hodiny.

Zbylá půl hodina od půl deváté bude patřit nové komedii Surviving Jack. Dobrá zpráva je, že seriál bude těžit s nadprůměrných ratingů Idolu. Špatná zpráva je tu však taky: Stanice zkrouhla počet objednaných epizod z třinácti na osm.

Celý úterní komediální blok – New Girl, The Mindy Project, Brooklyn Nine-Nine a Dads – už má objednávku na celé série. Další komedie Enlisted poběží od 10. ledna každý pátek.

Druhá řada The Following se na obrazovky vrátí v pondělí 20. ledna, hned po finále Sleepy Hollow. Na Glee čeká dlouhá přestávka až do jara (bližší datum zatím není určeno), takže čtvrtky budou patřit jinému seriálu, novince Rake. Šanci k získání diváků seriál bude mít 19. ledna ve speciálním slotu po fotbalovém utkání, oficiálně ve svém slotu se představí ve čtvrtek 23. ledna.


Budete na FOXu koukat na některou z novinek? Která má podle vás šanci na úspěch? Je dobrý tah, že vyřazování v Idolu zabere jen půl hodiny?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 208 týdny
A premiéru Raising Hope o týden posunuli. :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY