Facebook Twitter E-mail
27. října 2013

Další reboot: To je vražda, napsala

Jessica Fletcher se opět projede na svém kole!

Tento týden se nesl ve znamení dvou velkých rebootů. Kromě informace o tom, že se chystá předělávka úspěšného seriálu Čarodějky (více se dočtete v této bleskovce), internet obletěla zpráva o předělávce slavné detektivky To je vražda, napsala!

Stanice NBC objednala pilot k projektu Murder, She Wrote, kde se v hlavní roli objeví oskarová vítězka Octavia Spencer. Scénáře se ujme Alexandra Cunningham (Desperate Housewives, Prime Suspect). Podle popisu má jít o nový pohled na tuto dlouho trvající klasiku. Postava Spencerové je popisována jako nemocniční úřednice a detektivka amatérka, která vydá svůj první mystery román; tehdy začne pomáhat při řešení reálných zločinů.

Původní Vražda s Angelou Lansbury v hlavní roli běžela 12 sérií (1984 – 1996), dočkala se 266 epizod. Lansbury během této doby nasbírala 12 nominací na Emmy.

Spencer získala oskara v roce 2012 za film The Help. Televize jí však není cizí – hostovala v celé řadě seriálů včetně Ugly Betty a 30 Rock. Minulý týden začala svou několikaepizodní roli v novince Mom.


Vyrůstali jste s To je vražda, napsala? Koukali byste na zmodernizovanou verzi? Nebo seriál dopadne jako letošní Ironside?

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Blondie92
před 207 týdny
To jako bude Jessica černoška? :D
Mandarina
před 207 týdny
No, tak to bude dost zajímávé. Jessica se vrací....to se snad ani nedá napsat...
ševča
před 202 týdny
jako to bych nedělala. to je vražda, napsala pro lidi něco znamená. snad...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY