Facebook Twitter E-mail
27. října 2013

Sean Hayes viní z neúspěchu svého seriálu NBC

Ratingy komedie Sean Saves the World jsou již od zářijové premiéry u bodu mrazu, seriál se s nimi zařadil mezi novinky, které jsou zralé na zrušení. Podle hlavní hvězdy seriálu, herce Seana Hayese, to ale není chyba seriálu.

„Podle mě seriál funguje,“ řekl v rozhovoru herec. „Jde prostě jen o toho nápadného slona v místnosti. Na NBC se pořád snaží vyřešit, jak k sobě nalákat diváky. NBC seriály jsou skvělé, jen prostě nemají tolik diváků, jako CBS.“

Útěchou může být snad jen to, že ani jedna ze čtvrtečních NBC komedií si nevede dobře. Stanice pro Seana objednala nové scénáře, ale opravdu jen pár. Pokud se brzy číslo nezvětší, šance, že by byl seriál obnoven pro druhou řadu, budou téměř nulové.

Nicméně Hayes si za svým seriálem stojí: „I kdybych tady nehrál, byl by to pro mě nejvtipnější sitcom, který v současnosti v televizi běží. Sledoval bych a říkal si, že je to fakt vtipné. Nic bych na něm nezměnil, myslím, že to teď skvěle funguje.“


Sledujete Seana? Jak vás baví? Zasloužil by si celou sérii i druhou řadu?

(Zdroj: TV Guide)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jukab
před 211 týdny
Nejftipnější asi tohle dílko nebude, ale ftipné to je a drží si laťku...přijde...
ševča
před 192 týdny
Tak v tomhle jsem výjimečně za jedno s Amíkama. Jeho humor se od...
vla_kor
před 159 týdny
Aha, tak on ten seriál je o tom, že hlavní hrdina je gay? A já myslela,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY