Facebook Twitter E-mail
29. října 2013

The Walking Dead obnoven pro pátou sérii!

Zpráva, která byla jen otázkou času a která asi nikoho nepřekvapí. Nejúspěšnější seriál současnosti The Walking Dead (Živí mrtví) se vrátí na AMC v roce 2014 s pátou sérií.

Spolu s obnovením stanice oznámila, že nový showrunner Scott M. Gimple se také vrátí. Gimple je u seriálu od první řady. Stal se třetím showrunnerem, vystřídal Glena Mazzaru.

„Jsme moc šťastní, že můžeme oznámit obnovení The Walking Dead pro pátou sezónu,“ řekl Charlie Collier, prezident stanice. „Jde o seriál, který neustále nabývá na oblibě. Fanoušků je sezónu od sezóny více, jak jsme mohli vidět u premiéry čtvrté řady, která zbořila dosavadní rekordy a stala se nejsledovanějším seriálem v historii kabelovek. Spolu s báječným týmem před i za kamerou vám, fanoušci, děkujeme.“

The Walking Dead je už déle než rok nejlépe sledovaným seriálem v kategorii 18–49 let. Stále se mu daří překonávat své vlastní rekordy. Premiéru čtvrté řady sledovalo za noc 16,1 milionů diváků s ratingem 8.3. Pro AMC je to jeden z nejdůležitějších hráčů. Po letošním konci Breaking Bad (Perníkový táta) se v roce 2015 rozloučí i Mad Men. Stanice doufá, že do té doby se k The Walking Dead v programu přidá vyvíjený spin-off.


Zpráva není překvapením, ale jistě fanoušky potěší. Sledujete? Jste rádi za obnovení? Jak si seriál stojí v kvalitě? Zaslouží si další řadu?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Evee
před 246 týdny
Najlepší seriál všetkých čias dostal presne to čo si zaslúži.A dúfam že to bude...
Crazy-Nut*
před 246 týdny
Super, TWD si to rozhodně zaslouží :) i když jsem zvědavá, kolik postav do...
stonefire
před 246 týdny
Aktuální sezona se mi zase líbí víc než ta minulá, mám radost, že to pojede dál…

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY