Facebook Twitter E-mail
30. října 2013

Když Gympl tančí…..

Stardance, aneb když hvězdy tančí je česká verze reality show Dancing with the Stars. Prostřídala se tu už spousta slavných osobností a tento rok se tu sejdou hned tři herci z Gymplu s.r.o.

První dvě hvězdy budou Ondřej Brzobohatý a jeho současná přítelkyně Taťána Kuchařová, kteří se budou snažit protančit se k vítězství. Ondra si zatančí s Evou Krejčířovou, Tániným partnerem bude Jan Onder. Onder již na vítězství dosáhl v 5. řadě s tyčkařkou Kateřinou Baďurovou a ve 3. řadě s Danou Batulkovou, která nyní v Gymplu také hraje. Mimo ně budou tento rok tančit např. Anna Polívková nebo Pavel Řezníček. Třetí hvězdou z gymplu bude Jan Révai, který se už po druhé usadí v křesle porotce společně se Zdeňkem Chlopčíkem, Tatianou Drexler a choreografem Radkem Balašem.

Stardance u nás běží již pošesté. Letos se můžeme těšit na muzikálový večer, ve kterém budou muset soutěžní páry připravit velké číslo včetně rekvizit apod. nebo díl věnovaný slavným filmovým melodiím. Také se bude konat tanec na poslední chvíli a taneční souboje, které jsme měli možnost vidět v minulém ročníku.

Když už mluvíme o minulých ročnících, tady je malá rekapitulace. První díl se vysílal 4. 11. 2006. Vítězstvím se prozatím pyšní Roman Vojtek, Aleš Valenta, Dana Batulková, Pavel Kříž a Kateřina Baďurová. Všemi ročníky nás provází moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben, hudební doprovod zajišťuje orchestr Martina Kumžáka – Moondance. O úspěšnosti Stardance svědčí i čísla. Průměrná sledovanost jednotlivých tanečních večerů všech pěti řad je 1,562 milionů diváků.

Premiéra nové řady je 2. listopadu.


Tak co? Jaký si myslíte, že bude Ondra tanečník? A jak, podle vás, bude tančit Miss World 2006?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
saralive
Autorka je vášnivou fanynkou knih, filmů a seriálů. Její největší závislostí se stal tento web a jediné, co by si přála, je, aby jí netrvalo tak dlouho rozhoupat se k psaní nové bleskovky :)

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebe.h2
před 207 týdny
Autor článku poukazoval na to, že Brzobohatý a Kuchařová spolu chodí. Nešlo...
gnew
před 207 týdny
Těším se. BTW originálem není Dancing with the Stars ale britská Strictly...
Maarti
před 207 týdny
Aj, už mlčíš :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY