Facebook Twitter E-mail
31. října 2013

How I Met Your Father?!

Všichni jistě víme, že legendární sitcom How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) se nezadržitelně blíží ke svému konci. Nicméně příběhová linie, kterou seriál představil, možná bude žít dál.

Stanice CBS začala jednání s producenty společnosti 20th Century Fox TV. Baví se o potenciálním spin-offu HIMYM. V hlavní roli by se objevila žena, která – podobně jako Ted – vypráví svůj příběh o tom, jak poznala otce svých dětí. V centru dění by byla podobná skupinka přátel, kteří by možná byli představeni ve finále Matky. Možná by příběh zůstal soustředěn do hospody MacLaren's Pub.

Spin-off by nezahrnoval žádnou z postav, které známe z HIMYM. Pracovali by na něm pouze tvůrci Matky, Carter Bays a Craig Thomas, kteří by si na pomoc přibrali Emily Spivey (Up All Night).

Přemýšlení o spin-offu je ze strany CBS logické. HIMYM je nejlepším pondělím seriálem, kteří se i po devíti letech drží vysoko nad hranicí průměrné sledovanosti.


Tak co, přátelé, chtěli byste sledovat, jak jsme poznali něčího otce?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
hodně dávno
právě. nedokážu si to představit jinak, než jako když seriál natočí 2x pilot,...
dauminfo
hodně dávno
Ty kriticky prispevky jsou uplne mimo misu. Musite si uvedomit, ze se neustale...
nevermore
hodně dávno
Protože briti to umí. V Misfits to taky prostřídali všechno a lidí sice...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY