31. 10. 2013

How I Met Your Father?!

How I Met Your Father?!

Všichni jistě víme, že legendární sitcom How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) se nezadržitelně blíží ke svému konci. Nicméně příběhová linie, kterou seriál představil, možná bude žít dál.

Stanice CBS začala jednání s producenty společnosti 20th Century Fox TV. Baví se o potenciálním spin-offu HIMYM. V hlavní roli by se objevila žena, která – podobně jako Ted – vypráví svůj příběh o tom, jak poznala otce svých dětí. V centru dění by byla podobná skupinka přátel, kteří by možná byli představeni ve finále Matky. Možná by příběh zůstal soustředěn do hospody MacLaren's Pub.

Spin-off by nezahrnoval žádnou z postav, které známe z HIMYM. Pracovali by na něm pouze tvůrci Matky, Carter Bays a Craig Thomas, kteří by si na pomoc přibrali Emily Spivey (Up All Night).

Přemýšlení o spin-offu je ze strany CBS logické. HIMYM je nejlepším pondělím seriálem, kteří se i po devíti letech drží vysoko nad hranicí průměrné sledovanosti.


Tak co, přátelé, chtěli byste sledovat, jak jsme poznali něčího otce?

(Zdroj: THR)

Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře47zobraz všech 47 příspěvků
ševča

ševča

právě. nedokážu si to představit jinak, než jako když seriál natočí 2x pilot, ten původní se někde objeví...
hodně dávno
dauminfo

dauminfo

Ty kriticky prispevky jsou uplne mimo misu. Musite si uvedomit, ze se neustale toci milion krimi, sci-fi ci...
hodně dávno
nevermore

nevermore

Protože briti to umí. V Misfits to taky prostřídali všechno a lidí sice možná ubylo, ale pořád se jich...
hodně dávno
Další články k tématu