4. 11. 2013

Castingy: Modern Family, Castle a další

Castingy: Modern Family, Castle a další

Pro Jane Krakowski bude první zastávkou po skončení úspěšného 30 Rock sitcom Taková moderní rodinka (Modern Family).

Setkáme se s ní v jedenácté epizodě jako s nemesis Glorie (Sofia Vergara). Její postava doktorka Donna je zlá matka z Mannyho školy, která se pustí do křížků s naší kolumbijskou kráskou.

Mezi dalšími hostujícími se v této epizodě objeví Jesse Eisenberg (The Social Network) a John Benjamin Hickey (The Big C).

Eisenberg si zahraje ekologicky zaměřeného souseda Cam and Mitchell, Ashera, zatímco Hickey bude terapeut pro jednoho člena z rodiny Dunphyových.

CASTLE

Tvůrce Andrew Marlowe potvrdil, že Alexandra Chando (The Lying Game) svým chováním alá Lindsay Lohan/Miley Cyrus způsobí v jedenácté epizodě seriálu Castle poprask.

„Její postava prodělá veřejný kolaps, což ji promění z "amerického zlatíčka“ na americkou… provokatérku, která dokáže šokovat třeba při vystoupení na MTV" prozrazuje Marlowe.

V této epizodě, která se bude vysílat až v lednu, si také Beckettová uvědomí, že si bude brát veřejně známou osobnost a začne přemýšlet, jak ji to, jakožto osobu velmi pečlivě si hlídající své soukromí, ovlivní.

Leden je ale ještě daleko, zato v přístím sedmém díle se můžeme těšit na to, jak Castle s Alexis spojí síly, aby pomohli odsouzenému na smrt. V listopadu se také dočkají ti, co si přáli více prostoru pro Lanie a Esposita. Ti budou čelit sériovému vrahovi, který ví o jejich vztahu. Na konec listopadu je nachystaná odlehčená epizoda, kde se Caskett budou starat o malé miminko, jehož rodič byl zastřelen, což u budoucího tatínka Ryana způsobí obavy.

DALŠÍ CASTINGY

• Cenou Emmy oceněný John Larroquette (Night Court, Boston Legal, Chuck) nás potěší svou přítomností v novince stanice FOX Almost Human, kde se ujme role Nigela, sympatického, vysoce inteligentního, ale zároveň mírně roztěkaného specialisty na roboty.

Craig Robinson (The Office) se objeví v komediálním seriálu Brooklyn Nine-Nine. Zahraje si kriminálníka, který se stane klíčovou osobou v případu, na kterém Jake pracuje už několik let.

Justin Kirk získal roli zločince v seriálu Blacklist, který je zakladatelem hnutí anti-kapitalistů. Andrew Dice Clay (Entourage) si v seriálu zahraje plastického chirurga, který upravil tvář někomu, kdo se nachází na černém listu, zatímco Williama Sadlera (Roswell) uvidíme jako vážně nemocného muže z Elizabethiny minulosti.

Scarlett Byrne (Harry Potter) získala důležitou roli záhadné ženy se speciálními schopnostmi a zvláštním spojením s mimozemštany ve sci-fi Falling Skies.

The Crazy Ones navštíví Missi Pyle a Kurt Fuller (Supernatural, Psych). Pyle bude hrát Meloru Evans, dceru kolegy Simona (Robin Williams) a Fuller Mitchella Paysona, prudérního výkoného ředitele, který uvažuje nad najmutím si reklamní agentury.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
allyska

allyska

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
HonZajs000

HonZajs000

Některé epizody Castla jsou fakt super (např. cestování v čase, Bigfoot apod.), a to, jak se budou...
hodně dávno
phoebess

phoebess

Jak jsem viděla Krakowski na Emmy, tak jsem si říkala, sakra, tý to sekne víc a víc.
hodně dávno
Odyssea

Odyssea

nějak mě poslední díly Castla nebaví, takže už se těším na budoucí díly, protože to vypadá luxusně :D
hodně dávno
Další články k tématu