Facebook Twitter E-mail
6. listopadu 2013

Glee: Chystá se kompletní přesun děje do New Yorku?

Již brzy bude možná hudební drama Glee vypadat úplně jinak, než jak jsme zvyklí. Tvůrci spolu se stanicí FOX uvažují nad tím, že ve finálové sezóně přenesou dějovou linku nastálo do New Yorku.

Od čtvrté řady se příběh dělí mezi Ohio a New York. Ryan Murphy měl poměrně jasnou představu, jak seriál bude pokračovat až do svého finále, ovšem jeho plány narušila náhlá smrt jedné z hvězd – Coryho Monteitha. V dalším uvažování o osudu seriálu pak padl nápad, že by se příběh odehrával pouze v NYC.

Pokud nápad dostane zelenou, tvůrci si budou muset promyslet, které postavy z Limy v Ohiu se připojí k Rachel, Kurtovi a Santaně a přestěhují se do New Yorku. Natáčení by se pak zcela přesunulo na východní pobřeží.

V říjnu Murphy uvedl, že už má nápad, jak seriál zakončit: „Řeknu studiu a stanici, jak po Coryho nešťastném skonání můžeme seriál zakončit způsobem, který je velmi uspokojující a tak trochu na jeho poctu, což se mi moc líbí.“


Souhlasíte s nápadem přestěhovat Glee do New Yorku nastálo? Nebude vám McKinley chybět?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

(Zdroj: zap2it)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lukoil Black
před 210 týdny
Jsem pro... stejně to sleduju už jen kvůli Rachel a Santaně.
kutikk
před 210 týdny
Souhlasím, nejvíce mě baví scény z New Yorku a nový studenti v Ohiu...
jo-die
před 210 týdny
Proč ne? Studentíci v Limě mě stejně moc nebaví, vkládala jsem naděje do...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY