Facebook Twitter E-mail
6. listopadu 2013

The Vampire Diaries: Komiksové zpracování je na světě!

Jste vášnivými fanoušky The Vampire Diaries (Upíří deníky) a nemůžete se nabažit každého nového materiálu, který se k seriálu objeví? Pak tady pro vás dnes máme jednu lahůdku – digitální komiks. DC Comics začne už ve čtvrtek vydávat kapitoly z tohoto komiksu, který je silně inspirován právě Deníky.

„První číslo se podívá na mytologii sporýšů,“ láká Colleen Doran, jedna z autorek příběhů. „Vždycky mě zajímalo, jak odstranili všechny sporýše z Mystic Falls. Je to běžná rostlina, tak co se stalo? Jelikož to nikdy nebylo vysvětleno, důvod jsem si vymyslela.“

Doran je velká fanynka seriálu a hodlá se držet jeho dějových zápletek. Její příběhy vlastně jen zaplňují nevysvětlená místa. „Většinou se zabýváme tím, co Damon a Stefan dělali v různých dobách své dvě stě let staré existence. Druhý příběh je zasazen do doby těsně před tím, než seriál začal.“

První kapitola bude hodně o Damonovi. „Začala jsem sledovat kvůli Ianovi Somerhalderovi přiznala Doran se smíchem. “Damon je super,„ souhlasí další tvůrce, B. Clay Moore. “První příběh, který jsem napsal já, je o Alaricovi. Moc mě mrzelo, když seriál opustil. Byl jednou z mých oblíbených postav. Brzy bych chtěl napsat také něco o Jeremym."

Tvůrci komiksů mají ve vymýšlení svých příběhů značnou volnost. „Nikdo nám nic z toho, co jsme zatím předložili, neodmítnul,“ řekla Doran. „Myslím, že jen hledají příběhy, které budou ladit s jejich dějem. Jinak máme ve vymýšlení volnou ruku.“

Pokud byste rádi malou ukázku, mrkněte se sem. Kapitoly budou vycházet každý druhý čtvrtek na readdcenterta­inment.com a v aplikacích DC Comics app, iBookstore, Nook Store a Kindle Store. Tištěná verze bude v USA k dispozici na začátku ledna.


Máte rádi Deníky i komiksy? Přečetli byste si nějaký z nich?

(Zdroj: TV Guide)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

CHmX
před 210 týdny
Nejsou dva tisíce let nějak hodně? Nestali se upíry někdy v 19....
petruska.77
před 210 týdny
Trochu nechápu, kde vzali to, že jsou Damon a Stefan starý 2000 let (takhle je...
zlatodeni
před 210 týdny
Kathrine je proměnila v roce 1864. Myslím, že je to jenom špatný překlad...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY