Facebook Twitter E-mail
8. listopadu 2013

Netflix objednává čtyři nové superhrdinské seriály

Ve čtvrtek společnost Marvel Studios oznámila, že začne vyvíjet čtyři originální seriály exkluzivně pro streamovací stanici Netflix, které budou zaměřené na známé komixové postavy: Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist a Luke Cage.

„Tato dohoda je jedinečná ve svém rozsahu a velikosti a posiluje naší oddanost ve sdělení značky Marvel, jejího obsahu a postav napříč všemi bázemi vyprávění. Netflix nabídl přístřeší pro zábavné příběhy, na které se právě Marvel specializuje,“ uvedl v prohlášení Alan Fine, prezident společnosti Marvel Entertainment. „Tento serializovaný epos rozvijí vypravěčské možnosti televize na požádání, a dává tak fanouškům flexibilitu v ponoření sebe sama, jak a kdy chtějí to, co se brzy stane vzrušujícím a poutavým dobrodružstvím.“

Ted Sarandos, ředitel obsahu televize Netlix, k tomu dodal: „Marvelovské filmy jako Iron Man či The Avengers jsou obrovskými favority na našich službách po celém světě. Marvel je jako Disney známá a milovaná značka, která ráda cestuje. S House of Cards a našimi dalšími seriály si razíme cestu k novému přístupu ve vyprávění a globální distribuci a jsme přímo nadšeni, že můžeme právě s Disneyem a s Marvelem posunout naší televizi na zcela novou úroveň pomocí těchto kreativních projektů takového významu.“

Společnost Netflix se k tomu ještě zavázala, že se bude jednat nejméně o čtyři seriály po klasických třinácti epizodách, které vyvrcholí mini-sérií The Defenders zaměřenou na „vysněný tým sebeobětavých hrdinů“. Seriály na svých stránkách uvolní televize ke streamování v roce 2015.


Máte rádi superhrdiny? Potěšila vás zpráva, že se dočkáme rovnou čtyř superhrdinských seriálů? Nebo vám to přijde až přehnaně moc?

(Zdroj: The Hollywood Reporter)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Hurvi
před 210 týdny
Takže do 2015: Defenders, Avengers a Guardians of Galaxy... som zvedavý na...
Carljack
před 210 týdny
Vůůůůůůůůůůůbec to není reakce na DC a plány s THE CW a FOXEM :D
Klik
před 210 týdny
Ešte že tých superhrdinou je toľko, inak by nemali o čom písať :D ...Tak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY