Facebook Twitter E-mail
9. listopadu 2013

iZombie: CW zaujali zombíci

Podle nejnovějších zpráv se zdá, že nejen další superhrdina, ale i zombie míří do CW.

Stanice totiž vyvíjí projekt s názvem iZombie, založený na DC komiksech, a do čela se postavil Rob Thomas, tvůrce Veronicy Mars, který si na výpomoc vzal scénáristku Diane Rugierro, se kterou často spolupracuje.

A o čem seriál, vedený jako nadpřirozené kriminální drama, bude?

Studentka medicíny změněná na zombie vezme práci u patologa, aby měla přístup k mozkům, které přes svůj odpor musí jíst, aby si zachovala svoji lidskost. Jenže s každým mozkem, který sní, získá i vzpomínky mrtvého a s pomocí svého šéfa, soudního lékaře, a policejního detektiva řeší případy, aby utlumila hlasy ve své hlavě.

CW se s tímto projektem přidává k dalším stanicím, které se pokouší těžit na úspěchu zombíků na AMC. Například ABC v midseason nasadí nadpřirozené drama Resurrection, ve kterém mrtví rodinní příslušnící jednoho dne zaklepou svým pozůstalým na dveře.


Dokážete si zombíky představit na CW? Má projekt od Thomase šanci?

(Zdroj: TV Line)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kacka.irena
před 205 týdny
přesně to mě napadlo. Pilotu dám určitě šanci - zombík, co řeší vraždy. Teď...
ševča
před 197 týdny
udělat to velká televize jako třeba cbs, tak by mě to asi nebavilo, ti by...
Pascal
před 192 týdny
So zombie to asi mat nic nebude, kedze nikto asi nespozna ze je Zombie, len...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY