Facebook Twitter E-mail
9. listopadu 2013

Criminal Minds: Paget Brewster se objeví ve 200. epizodě

Criminal Minds (Myšlenky zločince) čeká záblesk z nedávné minulosti, neboť se fanoušky oblíbená herečka Paget Brewster aka Emily Prentiss vrátí do tohoto populárního kriminálního dramatu stanice CBS. Objeví se v jubilejní 200. epizodě, která by měla být odvysílána v únoru 2014.

Šeptání kolem jejího možného návratu začalo již na začátku září, kdy herečka na svém Twitteru sdílela fotku své sady make-upu, zdánlivě vyfocené na natáčecím place seriálu.

Navíc jiná členka obsazení, A.J. Cook, před několika týdny oznámila, že se v deváté řadě dočkáme spousty známých tváří. Vzhledem k tomu, co se stalo postavě JJ během její nepřítomnosti v jednotce BAU (6. řada), sdělila v prohlášení showrunnerka seriálu Erica Messer toto: „Naše 200. epizoda bude speciální představení. Nedokážeme si představit, jak by bylo možné odvyprávět tento příběh bez přítomnosti Paget.“

Po vzrušujícím konci sedmé série Criminal Minds se Brewster objevila v Law & Order: SVU (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti), Modern Family (Taková moderní rodinka) a taky v pilotu Spy, který se do aktuální sezóny stanice ABC nakonec neprosadil.


Sledujete Criminal Minds? Jste rádi, že se tato postava v seriálu opět objeví? Nebo byste raději v této speciální epizodě viděli někoho jiného?

(Zdroj: TV Line)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Marťa
před 206 týdny
No, nemůžu říct, že by mi tam nějak zvlášť chyběla, moc jsem ji nemusela, ale...
beavis
před 206 týdny
Jsem zvědaví na ten díl docela se těším, že se vrátí, byla fajn to Alex co je...
Gabik.029
před 193 týdny
Tak co na 200. epizodu říkáte? Já jsem nadšená! :) A.J. to zahrála perfektně a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY