Facebook Twitter E-mail
10. listopadu 2013

Společnost Carnival Films připravuje drama o W. Churchillovi

Downton Abbey (Panství Downton), jehož finále čtvrté řady bude odvysíláno už toto pondělí, vypráví o fascinující britské společnosti z brzkých let 20. století. Nyní se společnost Carnival Films, která stojí za tímto Emmy oceněným seriálem, rozhodla znovu navštívit stejné časové období, ale s jiným hrdinou – britským politikem Winstonem Churchillem.

Společnost spadající pod NBCUniversal koupila práva na knihu Michaela Sheldena s názvem Young Titan, kterou chce adaptovat na televizní seriál primárně pro Spojené království, později i pro Spojené státy a celý svět.

Shelden se narodil v Americe, 15 let psal pro The Daily Telegraph a za svou biografii George Orwell se stal finalistou pro získání Pulitzerovy ceny. Kniha Young Titan vyšla letos v březnu a vypráví pestrý příběh o Churchillově rané kariéře v letech 1901 až 1915, kdy byl britský imperialismus na vrcholu své slávy.


Máte rádi britské dějiny? Uvítali byste další historické drama jako je Downton Abbey?

(Zdroj: Deadline)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 204 týdny
no tak to bych se ráda mrkla. snad půjdou i dál. ve 20. letech měl celkem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY