Facebook Twitter E-mail
10. listopadu 2013

HBO objednává nové drama The Leftovers

Stanice HBO dala zelenou seriálu The Leftovers, který se nechal inspirovat stejnojmennou knihou od Toma Perrotty, pro první sérii si objednali deset epizod. Za vznikem seriálu stojí tvůrce Damon Lindelof, který se podílel například na seriálu Lost (Ztraceni), společně s J.J. Ambramsem a Jeffreym Lieberem. The Leftovers produkují společnosti Warner Bros. Television a Adventure Corps a i Tom Perrotta, autor knihy, bude členem Lindelofova týmu. Mezi výkonné producenty se zařadili Sarah Aubrey, Ron Yerxa, Albert Berger a Peter Berg, který bude režírovat pilotní epizodu.

A jaká je zápletka seriálu? Děj se odehrává na předměstí města Mapleton, odkud je najednou záhadně vytrženo přes sto jeho obyvatel. Pár jich tam ovšem zůstane a ti se teď musí naučit žít bez svých blízkých.

Do seriálu byla obsazena spousta známých tváří, můžeme se těšit na Liv Tyler (filmová tvorba), Justina Therouxe (Six Feet Under), Christophera Ecclestona (Doctor Who), Amy Brenneman (Private Practice), Emily Meade, Michaela Gastona (The Mentalist), Chrise Zylku (The Secret Circle), Margaret Qualley, Carrie Coon, Amandu Warren, Ann Dowd, Annie Q., Patersona Josepha (Survivors), Brada Lelanda a na Maxe a Charlieho Carvera (Desperate Housewives).


Jak se vám seriál zamlouvá? Přidáte si ho na seznam svého watchlistu?

(Zdroj: TVGuide)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 194 týdny
Pořád slyšíme jen o hlavním námětu seriálu, ale co něco bližšího...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY