Facebook Twitter E-mail
10. listopadu 2013

Herečka z Gossip Girl a country zpěvák míří do Bones

Matka z Gossip Girl (Super drbna) – Kelly Rutherford, která hrála uzavřenou Lily van der Woodsen po celých šest řad této teen soapky stanice CW, si zarezervovala velmi podobnou roli i v Bones (Sběratelé kostí).

Rutherford si zahraje ženu jménem Stephanie McNamara, starou známost Hodginse. Ta je zapletena do čerstvé vraždy, když je její bratr předvolán k výslechu. Stejně jako Hodgins, i ona pochází z bohaté rodiny. I když je zpočátku potěšena, že ho vidí, dějová linka jejich šťastné shledání brzy naruší.

A u Kostí ještě zůstaneme. Americký country zpěvák Charlie Worsham si zahraje v jedenácté epizodě, kterou bude režírovat herec David Boreanaz (Seeley Booth), postavu Colina, ctižádostivého baladového zpěváka, který zamotá vyšetřování Jeffersoniano­va gangu.

Bones se vrátí se svou osmou epizodou již toto pondělí a poté se přesune do nového vysílacího času na pátky. Tento přesun v programu zapříčinila novinka Almost Human, která se bude od 18. listopadu vysílat ve stejném pondělním čase jako v současnosti Bo­nes.


Sledujete Bones? Jste rádi za tyto nové tváře?

(Zdroje: The Hollywood Reporter & TV Line)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY