11. 11. 2013

Historické drama Painted Girls na CW

Historické drama Painted Girls na CW

Letošní novinka Reign si nevede vůbec špatně co se sledovanosti týče (0.6 / 1,64 mil.), a tak není divu, že se šéfové stanice CW poohlížejí po podobném projektu.

Příběh se bude (stejně jako Reign) odehrávat ve Francii, ale v jiném časovém období. The Painted Girls vycházejí z knižního námětu od Cathy Marie Buchanan a jsou zasazeny do 80. let 18. století. Toto bouřlivé a vzrušující období se nazývalo “La Belle Epoque”, a dalo by se charaktizovat slovy jako dekadence, chudoba, sex, drogy a sériový vrah řádící po městě. Hlavními hrdinkami jsou tři sestry studující prestižní baletní akademii. Jedna z nich se stane múzou samotnému Edgarovi Degas, který se proslavil právě obrazy baletek.

Na cenu Tony nominovaný dramatik Geoffrey Nauffts (za divadelní hru s homosexuálním tématem Next Fall) se ujme scénáře a společně s ním se pozice výkonného producenta ujme Dan Jinks (Pushing Daisies). Nauffts se už scenáristicky podílel na seriálu Brothers & Sisters a Political Animals.


Líbí se vám Reign? Byli byste rádi za další historický seriál v provedení stanice CW?

(Zdroj: Deadline)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
allyska

allyska

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Ještěrka

Ještěrka

Melo by tam být do 80. let 19. století misto 18. století.
hodně dávno
ševča

ševča

To nakonec úplně padlo, že? Žádné "zkusíme to za rok", co?
před 283 týdny
ragelly

ragelly

Jj, vůbec se o tom už pak nemluvilo.
před 283 týdny
Další články k tématu