Facebook Twitter E-mail
13. listopadu 2013

Veterán Alan Alda z M.A.S.H.e v The Blacklist

Rozhodně nepřipadá v úvahu, že by prevíti v The Blacklist ubývali. Důkazem toho je obsazení Alana Aldy, který sem zapadne jako neslavně proslulý pan Crowley.

Podle dostupných zdrojů je Crowley muž z tajemné minulosti Raymonda „Reda“ Reddingtona (James Spader). Crowley se objeví, aby si mohl promluvit s Redem a varovat našeho kriminálníka proměněného v informátora (ale stále spíše kriminálníka), že určité důkazy by měly zůstat tajemstvím. Jestli ne, mohl by být Redův život v ohrožení.

Alana Aldu si nejspíše většina z nás pamatuje především jako proslulého Benjamina „Hawkeye“ Pierce ze seriálu M.A.S.H. Mimo jiné herec hostoval v The Big C (Ve znamení raka), The West Wing (Západní křídlo) a ER (Pohotovost).


Těšíte se na oblíbeného herce v jedné z nejlepších novinek letošního podzimu?

(Zdroj: zap2it)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dadulinka
hodně dávno
Ja taky. :) Pro cteni to bylo jako: Ale ne!...Uf, tak to jo... :)
weselinka
hodně dávno
Dobrá zpráva o důvod víc se těšit.
ševča
hodně dávno
škoda, že to bude jen epizodní role. ráda bych ho viděla někde zas déle.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY