Facebook Twitter E-mail
14. listopadu 2013

FOX hledá náhradu za American Dad! od stejného autora

Seth MacFarlane vládne nedělním animákům! Po veleúspěšných komediích American Dad!, Family Guy a The Cleveland Show přichází už čtvrtý animovaný seriál z dílny tohoto oblíbeného tvůrce. Stanice Fox si nyní objednala třináct epizod seriálu Bordertown o dvou sousedech, kteří žijí na mexicko-amerického hranici.

Bud Buckwald a Ernesto Gonzales jsou sousedé žijící na fiktivní poušti na hranici USA a Mexika. Bud je otec tří dětí a agent pohraniční stráže, který se cítí ohrožen kulturními a národnostními změnami, které postihly jeho sousedství. Ernesto je mexický imigrant, otec čtyř dětí, který je pyšný na to, že se do Ameriky dostal. A samozřejmě se cesty obou sousedů střetnou, a to jak v přátelském, tak nepřátelském duchu.

Na seriálu budou jako výkonní producenti pracovat výše zmíněný MacFarlane a Mark Hentemann (Family Guy), společně s nimi budou koprodukovat Alex Carter (Family Guy) a Dan Vebber (American Dad, Futurama).


Necháte si další animák od McFarlana líbit?

(Zdroj: TV by the numbers)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

MrDestroy
před 213 týdny
To nemůže zklamat.
Mik
před 213 týdny
Zkusim to, protoze AD a FG se mi libi a TCS taky docela usel. Ale co jsem...
gnew
před 213 týdny
Autorem/tvůrcem Bordertown není MacFarlane ale jen a pouze Hentemann....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY