Facebook Twitter E-mail
15. listopadu 2013

Bones: Nečekaný návrat známé tváře

Booth (David Boreanaz) a Brennanová (Emily Deschanel) ze seriálu Bones se na začátku nového roku dočkají ještě jednoho (ovšem poněkud opožděného) svatebního daru. Tenhle ale rozhodně na seznamu jejich preferencí nestál.

Seriál se od tohoto týdne přesouvá z pondělních večerů na páteční a v jednom z lednových pátků nás čeká návrat někoho, koho jsme doufali, že už nikdy neuvidíme. Všem se nám totiž společně s hlavními hrdiny určitě ulevilo, když jsme se této postavy konečně zbavili. A o koho se tedy jedná? O nikoho jiného než všemi nenáviděného sériového vraha Christophera Pelanta (Andrew Leeds).

Ale nebojte se, žádné zmrtvýchvstání by se konat nemělo. Už teď je ovšem jasné, že se Pelant vrátí v alespoň jedné epizodě. „Objeví se v celé své kráse,“ prozradil výkonný producent Stephen Nathan, „ovšem v seriálu to bude myšleno spíše v poněkud nadpozemském slova smyslu.“ Vrací se tedy Pelant ze záhrobí, aby předal štafetu dalšímu sériovému vrahovi, před kterým Brennanovou varoval, než zemřel? „Brennanová není typ člověka, který by zapomněl,“ sdělil Nathan na tiskové konferenci. „Uvidíme, jak moc myšlenka na nového sériového vraha Brennanovou pohltí.“

Náznaky o něm (nebo o ní) budeme moci zaregistrovat už v příští epizodě, ve které si Brennanová bude plnit svou občanskou povinnost – byla povolána do funkce porotce u soudu, kde je obžalovaný obviněn z vraždy. A nebyla by to Brennanová, kdyby k případu neměla své vlastní připomínky. Nemá to ovšem jako porotce jednoduché, nemůže se vydat do terénu a zkoumat důkazy, jak je běžně zvyklá. Podle popisu se máme určitě na co těšit.

Ale tím ještě nekončíme. Můžeme se totiž těšit také na návrat agenta CIA Dannyho Becka v podání Freddieho Prinze Jr., který se v Bones objeví v jedné z epizod, ve které si budou s Boothem navzájem vypomáhat. A více prostoru dostane i postava Hodginse (T.J. Thyne), který se dozví pár překvapujících tajemství o své rodině. Dokonce se za ní v jedné epizodě bude muset vydat, protože dojde k vraždě v rodině, se kterou si byli Hodginsovi velmi blízcí.


Sledujete Bones? Máte radost z těchto zpráv?

(Zdroj: TV Line (1), TV Line (2))

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

aislinn
před 209 týdny
Oh, a já doufala, že se vrátí Zach... :/ Pelant už mě docela nebaví, ale tak...
Maarti
před 209 týdny
Já jsem hlavně zvědavá, jak se ten pátek projeví na sledovanosti.. Každopádně...
ševča
před 201 týdny
proč? ze všech sériových vrahů se jim pelant povedl nejmíň, otravoval možná...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY