Facebook Twitter E-mail
17. listopadu 2013

Here's Your Damn Family: Leonard z TBBT producentem

Stanice Fox si objednala (zatím pouze) pilotní díl k nové komedii Here's Your Damn Family, jejíž výkonným producentem bude Johnny Galecki. Toho jistě většina z vás zná jako Leonarda Hofstadtera ze seriálu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku).

Johnny na to ovšem nebude sám, pozici výkonného producenta bude zaujímat společně se Stephenem McPhersonem a Rickym Blittem, který bude zároveň i scenáristou seriálu. Dále budou mít produkci na starosti společnosti Warner Bros. Television, Wonder Monkey a Candy Bar Productions.

Pro Blitta a Galeckiho bude spolupráce takovým menším znovushledáním. V roce 2002 společně pracovali na seriálu Becoming Glen, ke kterému Blitt napsal scénář a Galecki byl obsazen do hlavní role. Stanice Fox ovšem seriál nevybrala, do programu pronikl až o pět let později pod názvem The Winner (už bez Galeckiho), ale po šesti epizodách byl zrušen. Pro McPhersona je Here's Your Damn Family zatím první z jeho mnoha návrhů, o který v této sezóně projevila nějaká stanice zájem.

Děj se bude točit kolem svobodné matky, která s nikým už dobrých dvacet let nechodila. Znenadání ovšem šokuje svého třicetiletého syna, když mu oznámí, že se vdala a její nový manžel se společně se svými třemi puberťáky nastěhuje k nim domů.

Pro Fox je to zatím v pořadí čtvrtá komedie, se kterou bychom se mohli u televizních obrazovek v příští sezóně (2014/2015) setkat. Stačí jen, aby se stanici pilot zalíbil natolik, aby si objednala i další epizody, na které bychom se mohli těšit. Zbylé tři komedie jsou Fatrick, Mulaney a zatím nepojmenovaný seriál od kolegů z 30 Rock (Studio 30 Rock) – Matta Hubbarda, Tiny Fey a Roberta Carlocka. Posledním dvěma jmenovaným komediím věřila stanice natolik, že si objednala rovnou celé seriály, ne pouze pilotní epizody.


Co říkáte tomuto námětu? Dívali byste se, kdyby se seriál v příští sezóně vysílal?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Klik
před 204 týdny
Vyzerá to na celkom dobrý seriál :)
aislinn
před 204 týdny
Mohlo by to být dobrý (ale samozřejmě i hrozně blbý). Já jsem se nicméně...
manro
před 204 týdny
Jak jsem si přečetl o čem to bude okamžitě mi skočil do hlavy Krok za...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY