Facebook Twitter E-mail
18. listopadu 2013

Brooke Shields v seriálu The Michael J. Fox Show

Ano, je to tak. Herečka Brooke Shields, kterou si můžete pamatovat ze seriálů Lipstick Jungle (Džungle rtěnek) a Suddenly Susan (Správná Susan), získala roli v komedii stanice NBC, The Michael J. Fox Show. Těšit se na ni můžeme už v příštím roce, hostovat bude ve třech epizodách.

Její postava se jmenuje Deborah. Je to krásná a chytrá svobodná matka, také trošku podivínská, která si život ještě tak úplně neuspořádala, jak by chtěla. Na lekci tanečních se seznámí s Ianem Henrym (Conor Romero), 19letým synem Mika Henryho (Michael J. Fox), a jejich společná chemie prý bude nezaměnitelná.

Shields jsme mohli naposledy vidět v sedmé a zároveň finální sérii seriálu Army Wives. Kromě ní se v The Michael J. Fox Show objeví také známé hvězdy jako jsou Anne Heche (Men in Trees) a Sting.


Sledujete letošní novinku Michael J. Fox Show? Máte z hostování Brooke Shields radost?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY