Facebook Twitter E-mail
14. listopadu 2013

Hell on Wheels: Peklo se rozpoutá počtvrté

AMC se na divokém Západě očividně zalíbilo. Kabelovka dnes oznámila, že svému dobovému hitu Hell on Wheels objednává čtvrtou sérii. V té se na postu showrunnera vrátí stávající John Wirth. Čtvrtá řada bude prodloužena z deseti na třináct epizod a na televizních obrazovkách se objeví v létě 2014.

Wirth se k seriálu dostal poté, co ho jeho tvůrci a showrunneři, Joe a Tony Gaytonovi, opustili. Jejich smlouvy totiž nebyly po druhé sérii obnoveny. Ve třetí sezóně se seriál přesunul na sobotní večery, čímž pro stanici otevřel dveře ke třetímu dnu původních programů.

Třetí řada skončila v říjnu a v novém slotu se těšila zvýšenému zájmu diváků. V průměru seriál získal v období Live+3 3,3 miliony zájemců. Vzestup byl příjemným překvapením především proto, že druhá série ztratila téměř dva miliony diváků poté, co seriál přesunem do jiného časového slotu přišel o svého silného předskokana The Walking Dead.

„John Wirth se svým týmem přinesl skvělou třetí sezónu. Jsme pyšní na celý seriál a gratulujeme všem, kdo se podílel na jeho úspěchu,“ řekl Charlie Collier, prezident AMC.

Obnovení Hell on Wheels je dalším upevňujícím článkem dramatického programového schématu stanice pro rok 2014. Čtvrtou řadu Hell on Wheels zde doplní novinky Turn a Halt & Catch Fire, stejně jako obnovený The Walking Dead a Mad Men.

Posledním nerozhodnutým seriálem tedy zůstává jen letošní novinka Low Winter Sun.


Sledujete Hell on Wheels? Těšíte se na čtvrtou sérii? Jak si podle vás seriál stojí svou kvalitou?

(Zdroj: THR)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 204 týdny
a já su furt v tý první sérce, sakra... to mi nesmí dělat, přidělávat mi...
badyboy
před 204 týdny
Tak to je super!!!Těším se!!!
VanThomass
před 204 týdny
Velmi dobrá zpráva, jedná se o příjemné překvapení, už se těším ;-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY