Facebook Twitter E-mail
17. listopadu 2013

ABC chystá drama o mimozemské invazi

Soo Hugh dostal za úkol vytvořit scénář pro hodinový seriál a nad přípravou se má shledat s dvojicí Justin Falvey a Darryl Frank. Tato trojice společně pracovala již na Under the Dome. K nim se připojí ještě Dawn Olmstead, která je podepsána například pod Prison Break.

Favley a Frank pracují ve společnosti Amblin TV's, která se na ABC vrací poté, co pro ni letos připravila již zrušenou novinku Lucky 7. Společnost i dříve spolupracovala s ABC na seriálu The River. Skupina Amblin obdržela i objednávku od TNT na pilot policejního dramatu s Edem Burnsem a momentálně produkuje The Americans pro FX a Falling Skies pro TNT.

A o co tady vlastně půjde? Zatím bezejmenný projekt se dá popsat jako drama týkající se skupiny mimozemšťanů, kteří chtějí zničit Zemi. Samozřejmě půjde také o závod s časem. Aby lidé porazili neznámé mimozemské nepřátele, budou totiž muset využít ten nejcennější zdroj: děti.


Chybí vám v televizi více mimozemského sci-fi? Jak se vám tento projekt zamlouvá?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 209 týdny
Já teda zrovna po další sci-fi, kde budou hrát prim děti netoužim. Bohatě mi...
Jolinar
před 209 týdny
Tak sci-fi je jediné, čím se nikdy nemohu přesytit a mohu ho dostávat po...
Ajka
před 209 týdny
Už zase? Myslela jsem, že po "V" si dá ABC s tímto tématem na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY