Facebook Twitter E-mail
15. listopadu 2013

Vrátí se Klaus do Mystic Falls?

Vypadá to, že Klaus Mikaelson se na okamžik objeví v Mystic Falls! Aspoň to tvrdí server TV Guide.com!

Joseph Morgan se teď jako Klaus objevuje ve spin-offu Deníků, seriálu The Originals. Poprvé se v TVD objevil ke konci druhé série, naposledy jsme ho tam viděli ve finálové epizodě čtvrté řady, když se loučil s Caroline (Candice Accola) a řekl, že se její přítel Tyler (Michael Trevino) může vrátit do Mystic Falls. Pak ještě dodal: „Je tvou první láskou. Já hodlám být tvou poslední, ať to bude trvat jakkoliv dlouho.“

No a teď, když svůj vztah Tyler s Caroline prakticky odpískali, vrátí se Klaus pro Caroline? Načasování Klausova návratu do Mystic Falls se může shodovat s nadcházející stou epizodou TVD, která bude odvysílána na začátku příštího roku. Stanice The CW ani společnost Warner Bros. tuto domněnku však nekomentovali…

Než začala letošní seriálová sezóna, Joseph řekl, že je současným koncem mezi Klausem a Caroline celkem nadšen, ale nebyl si jistý, jestli to tak bude navždy. „Máme odpovědnost vůči těm fanouškům, kteří byli z páru Klaus a Caroline nadšení. Musíme jim proto dát nějaké řešení,“ uvedl Morgan. „Tedy neříkám, že je mezi nimi konec, jelikož tam mohou být nějaké crossovery,“ do­dal.

Candice k tomu již dříve řekla, že není přesvědčená, jestli Caroline skončí s Klausem. „Klaus je pro Caroline takové špatné slovo. Je trochu mimo tok myšlenek – ale stále tam je,“ uvedla.


Těšíte se na návrat Klause do Mystic Falls? Dejte nám jako vždy vědět do komentářů! :-)

(Zdroj: TVGuide.com)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sang
před 205 týdny
TO se vsadím, že by měli teprve sledovanost:).. ach jo..nesplnitelný sen.
vejdelkova.jana
před 205 týdny
jasně, už připravujeme karnevalový čepičky ;) :D
dubakm
před 205 týdny
Nevím jestli to přinese něco pozitívneho pro pár Klaus-Caroline, ale já to pro...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY