Facebook Twitter E-mail
18. listopadu 2013

Intelligence se dočkáme už v lednu

Start nového midseason dramatu od CBS, Intelligence, byl původně naplánován na 24. února, den po začátku zimních olympijských her na NBC. CBS mu ale nakonec dá šanci prosadit se už 7. ledna, další epizody pak budou následovat každé úterý (u nás každou středu).

Intelligence je drama o vynikajícím špionovi Gabrielu Blackovi (Josh Holloway), kterému je do mozku zabudován nanopočítač, díky němuž se stane ještě lepším agentem, než je. Hollowaye si asi většina z vás vybaví z hitu Lost (Ztraceni).

CBS tímto krokem učinila celkem chytrý tah. Pilotní díl se totiž odvysílá hned po nové epizodě NCIS, jenž je nejsledovanějším dramatickým projektem stanice. Intelligence tak bude mít možnost oslovit mnohem více diváků. Další díly poběží v časovém slotu, který novinka převezme po Hostages.

U Hostages se ještě na chvíli zastavíme. Seriál se kvůli blížícím se svátkům dočká přesunutí finále první řady. Závěrečná dvouhodinovka se bude vysílat 6. ledna, tedy den před premiérou Intelligence. Hostages se ratingově příliš nedaří, u finále tomu nejspíš nebude jinak, na ESPN totiž ve stejnou dobu poběží národní šampionát ve vysokoškolském fotbalu, který se loni těšil sledovanosti přes 26 milionů diváků.


Jste rádi, že Intelligence začne dříve, než se plánovalo? Těšíte se na lednové finále Hostages? Napište svůj názor do komentářů.

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 204 týdny
Sice je to z jiného soudku, ale olympiáda 23. února končí, nikoliv...
Nathaniell
před 204 týdny
Těším se moc; námět zní dobře, k tomu Meghan a Josh. Snad mě nezklamou :-)
ševča
před 203 týdny
měsíc sem, měsíc tam. jestli už to není jedno.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY