Facebook Twitter E-mail
16. listopadu 2013

Co nás čeká v nové řadě Raising Hope?

Již včera v noci začala čtvrtá série Raising Hope. Na co se v ní můžeme těšit?

Důležitou změnou je přeřazení na páteční večer, který je všeobecně známý jako vražedný. K tomu však režisér Mike Mariano řiká: „Jsem plný očekávání, protože si myslím, že úterní večer je jeden z nejtěžších v televizi. Nejsem z toho tak vystrašený jako kdyby to měl být pátek v předchozích letech.“

Seriál se po trochu delší přestávce vrací hned s dvojitým přídělem. V nových epizodách bude hostovat například Jeffrey Tambor nebo Molly Shannon. Mariano dále prozradil, co tuto povedenou rodinku čeká v letošním roce.

V první epizodě se přestaví velmi důležitá postava z minulosti Virginie – její otec (Tambor), o kterém si myslela, že je mrtvý. Mariano řiká: „Nikdy jsme nevyprávěli příběh o jejím otci, ale věděli jsme, že je tady ta možnost. Tak jsme si řekli, pojďme to zkusit, co se stane?“ Ačkoliv prozatím tvůrci nepočítají s jeho návratem, Mariano zůstává optimistou: „Pracujeme na tom. Chce se vrátit a já bych ho měl rád zpátky.“

Martha Plimpton bude mít možnost zahrát si i se svým skutečným otcem. Keith Carradine totiž bude dalším hostem v této sérii. Mariano tvrdí, že o této možnosti uvažovali již dříve, ale nikdy pro něj neměli tu správnou roli. Teď ho rodinka Chanceových potká jako kovboje.

Mariano potrvdil, že se bude v nadcházející sezóně mluvit o dalším dítěti mezi Jimmym (Lucas Neff) a Sabrinou (Shannon Woodward). Tuto dvojici ale čekají i další změny, neboť se budou zabydlovat na novém místě, odděleně od Burta (Garret Dillahunt) a Virginie (Martha Plimpton). „Teď, když jsou novomanželé a budou bydlet odděleně, se show trochu posune.“ říká Mariano a dodává „Zkusili jsme vytvořit pár příběhů, kde to bude hlavně o nich a jejich výchově, máme je teď trochu rozdělené.“

Do města přijede Maxine, zahraje si ji Molly Shannon, a právě ona bude tou, na kterou Barney (Gregg Binkley) čeká. Půjdou společně na dvojité rande s Burtem a Virginií a Mariano slibuje, že to bude velmi vtipná podívaná.

Kromě zamilovaných Barneyho a Maxine nastanou i jiné změny. Součastí plánu Maxine jakožto nové vedoucí bude hledání způsobů, jak vydělat peníze. Takže se U Howdyho promění častečně v komunitní centrum, které bude hostit výstavu „Babička-vnučka“. Půjde tedy Virginie se svou vnučkou Hope, nebo s babičkou Maw-Maw?

Jak v minulé sezóně dokázal náhrdelník z makarónů, Sabrina je matkou Hope. Nicméně i tak chce upevnit toto spojení legální adopcí Hope. Důvodem je i to, že Hope nechtějí pustit na školní výlet s formulářem podepsaným Sabrinou, která není úředně její matkou. Jimmy plánuje její rozhodnutí o adopci náležitě oslavit.

Vypadá to, že Virginia a Maw-Maw (Cloris Leachman) prožijí rok plný sporů. Nejprve, když se Virgiina sestřenice Delilah (Amy Sedaris) vrátí k boji o dům Maw-Maw. Další rána přijde, když se na obzoru objeví nový přítel Maw-Maw, protože ten se Virginii zamlouvat rozhodně nebude.


Sledujete Raising Hope? A těšíte se na další sérii? Co říkáte na to, co si tvůrci připravili?

(Zdroj: TV Guide)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 209 týdny
Hned se jdu kouknout na dnešní díly, na Hope už jsem se těšila. :)
Pajky
před 209 týdny
Mě to přesvědčilo v tom, abych je konečně zařadil do watchlistu, nebo spíš...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY